Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Bojkovice

100 % okrsků sečteno
65.08 % volební účast
31.1 %

ANO

ANO

31.1 %

19.7 %

SPOLU

SPOLU

19.7 %

13.4 %

SPD

SPD

13.4 %

11.1 %

PirSTAN

PirSTAN

11.1 %

6 %

ČSSD

ČSSD

6 %

5.5 %

KSČM

KSČM

5.5 %

5.2 %

TSS

TSS

5.2 %

4 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

4 %

1.6 %

Volný blok

Volný blok

1.6 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Bojkovice

ANO

zisk 700 hlasů

31.1 %

zisk 700 hlasů

SPOLU

zisk 443 hlasů

19.7 %

zisk 443 hlasů

SPD

zisk 302 hlasů

13.4 %

zisk 302 hlasů

PirSTAN

zisk 249 hlasů

11.1 %

zisk 249 hlasů

ČSSD

zisk 135 hlasů

6 %

zisk 135 hlasů

KSČM

zisk 124 hlasů

5.5 %

zisk 124 hlasů

TSS

zisk 118 hlasů

5.2 %

zisk 118 hlasů

PŘÍSAHA

zisk 89 hlasů

4 %

zisk 89 hlasů

Volný blok

zisk 35 hlasů

1.6 %

zisk 35 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Bojkovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Bojkovice. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.