Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Horní Jelení

100 % okrsků sečteno
68.8 % volební účast
29.6 %

SPOLU

SPOLU

29.6 %

28.2 %

ANO

ANO

28.2 %

11.7 %

PirSTAN

PirSTAN

11.7 %

8 %

SPD

SPD

8 %

5 %

ČSSD

ČSSD

5 %

4.9 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

4.9 %

4.5 %

TSS

TSS

4.5 %

4.2 %

KSČM

KSČM

4.2 %

1.9 %

Volný blok

Volný blok

1.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Kompletní výsledky pro město Horní Jelení

SPOLU

strana získala 337 hlasů

29.56 %

strana získala 337 hlasů

ANO

strana získala 322 hlasů

28.24 %

strana získala 322 hlasů

PirSTAN

strana získala 133 hlasů

11.66 %

strana získala 133 hlasů

SPD

strana získala 91 hlasů

7.98 %

strana získala 91 hlasů

ČSSD

strana získala 57 hlasů

5 %

strana získala 57 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 56 hlasů

4.91 %

strana získala 56 hlasů

TSS

strana získala 51 hlasů

4.47 %

strana získala 51 hlasů

KSČM

strana získala 48 hlasů

4.21 %

strana získala 48 hlasů

Volný blok

strana získala 22 hlasů

1.92 %

strana získala 22 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

ODS luxuje své koaliční partnery stejně jako ANO. A to díky ministrům, říkají komentátoři

V politice a chování ODS a hnutí ANO neexistuje v posledních letech příliš mnoho společných bodů. Podle komentátora MF Dnes Petra Koláře si ale jsou strany přece jen v něčem podobné. ODS, stejně jako ANO v minulých volebních obdobích, prý „luxuje“ své koaliční partnery. Analytička webu Echo.cz Lenka Zlámalová za tím vidí aktivitu některých ministrů.

Odbory vytváří dusnou atmosféru, Středulovy ambice mohou nabourat ekonomiku, tvrdí ekonom

Česko čelí největšímu zdražování od devadesátých let. Inflace by však v budoucnu mohla vystoupat ještě výš. Na tom se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová a ekonom Štěpán Křeček. Oba také varovali před nátlaky na vládu, aby inflaci ještě přiživovala. Křeček zkritizoval i šéfa odborů Josefa Středulu.

Oprava Barrandovského mostu jako politická bitva. Promítnou se kolony do výsledku voleb?

Vedení Prahy se zahájením rekonstrukce Barrandovského mostu dopouští politicky velmi odvážného kroku s ohledem na blížící se komunální volby. Vládnoucí koalici čekají dlouhé měsíce vysvětlování voličům, proč musí trpět v dopravních zácpách. Je otázkou, zda „opravit se musí“ obstojí. Opozice se naopak chytá vítané příležitosti, aby Pražanům dala najevo, že je vedení v čele s primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti) neschopné.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Horní Jelení sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Horní Jelení. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.