Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Hostětín

100 % okrsků sečteno
75.15 % volební účast
42.1 %

SPOLU

SPOLU

42.1 %

19.8 %

ANO

ANO

19.8 %

11.9 %

SPD

SPD

11.9 %

11.1 %

PirSTAN

PirSTAN

11.1 %

4 %

TSS

TSS

4 %

4 %

ČSSD

ČSSD

4 %

3.2 %

KSČM

KSČM

3.2 %

0.8 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

0.8 %

0.8 %

OtČe

OtČe

0.8 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Hostětín

SPOLU

zisk 53 hlasů

42.1 %

zisk 53 hlasů

ANO

zisk 25 hlasů

19.8 %

zisk 25 hlasů

SPD

zisk 15 hlasů

11.9 %

zisk 15 hlasů

PirSTAN

zisk 14 hlasů

11.1 %

zisk 14 hlasů

TSS

zisk 5 hlasů

4 %

zisk 5 hlasů

ČSSD

zisk 5 hlasů

4 %

zisk 5 hlasů

KSČM

zisk 4 hlasů

3.2 %

zisk 4 hlasů

PŘÍSAHA

zisk 1 hlasů

0.8 %

zisk 1 hlasů

OtČe

zisk 1 hlasů

0.8 %

zisk 1 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Okamura útočí na Babiše: Hlasoval pro migranty a povinné očkování, má rád Brusel

Hlasoval pro povinné očkování, přijímání migrantů z Afghánistánu a je proti referendu o vystoupení z Evropské unie. Šéf opozičního hnutí SPD Tomio Okamura v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS slovně zaútočil na svého kolegu z opozice a šéfa ANO Andreje Babiše. Snažil se ukázat, jaký je rozdíl mezi dvěma opozičními kandidáty na prezidenta – expremiérem na jedné straně a poslancem Jaroslavem Baštou (SPD) na druhé.

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Hostětín sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hostětín. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.