Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Přestavlky u Čerčan

100 % okrsků sečteno
76.07 % volební účast
31.9 %

ANO

ANO

31.9 %

26.3 %

SPOLU

SPOLU

26.3 %

16.4 %

PirSTAN

PirSTAN

16.4 %

6.5 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

6.5 %

6.5 %

SPD

SPD

6.5 %

4.7 %

ČSSD

ČSSD

4.7 %

2.6 %

KSČM

KSČM

2.6 %

1.7 %

TSS

TSS

1.7 %

1.3 %

Švýcar. demokr.

Švýcar. demokr.

1.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BenešovBernarticeBílkoviceBlažejoviceBorovniceBukovanyBystřiceČakovČechticeČerčanyČervený ÚjezdČeský ŠternberkChářoviceChlebyChlístovChlumChmelnáChoceradyChoraticeChotýšanyChrášťanyCtibořČtyřkolyDěkanoviceDivišovDolní KraloviceDrahňoviceDuniceHeřmaničkyHradištěHuliceHvězdoniceJankovJavorníkJešeticeKamberkKeblovKladrubyKondracKozmiceKřečoviceKrhaniceKřivsoudovKrňanyKuňoviceLešanyLibežLitichoviceLoketLouňovice pod BlaníkemLštěníMaršoviceMeznoMiličínMiřeticeMnichoviceMračNačeradecNespekyNetvořiceNeustupovNeveklovOlbramoviceOstředekOstrovPavlovicePetroupimPopovicePoříčí nad SázavouPostupicePravonínPřestavlky u ČerčanPsářePyšelyRabyněRadošoviceRatajeRatměřiceŘeheniceŘimoviceSázavaŠetějoviceSlověniceSmilkovSnětSoběhrdySouticeStrannýStřezimířStrojeticeStruhařovStudenýTehovTeplýšoviceTichoniceTisemTomiceTřebešiceTrhový ŠtěpánovTýnec nad SázavouVáclaviceVelišVlašimVodslivyVojkovVoticeVracoviceVranovVrchotovy JanoviceVšechlapyVysoký ÚjezdXaverovZdislaviceZvěstov

Kompletní výsledky pro město Přestavlky u Čerčan

ANO

zisk 74 hlasů

31.9 %

zisk 74 hlasů

SPOLU

zisk 61 hlasů

26.3 %

zisk 61 hlasů

PirSTAN

zisk 38 hlasů

16.4 %

zisk 38 hlasů

PŘÍSAHA

zisk 15 hlasů

6.5 %

zisk 15 hlasů

SPD

zisk 15 hlasů

6.5 %

zisk 15 hlasů

ČSSD

zisk 11 hlasů

4.7 %

zisk 11 hlasů

KSČM

zisk 6 hlasů

2.6 %

zisk 6 hlasů

TSS

zisk 4 hlasů

1.7 %

zisk 4 hlasů

Švýcar. demokr.

zisk 3 hlasů

1.3 %

zisk 3 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Přestavlky u Čerčan sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Přestavlky u Čerčan. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.