reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Struhařov

100 % okrsků sečteno
73.16 % volební účast
30.2 %

SPOLU

SPOLU

30.2 %

26.1 %

ANO

ANO

26.1 %

19.7 %

PirSTAN

PirSTAN

19.7 %

6.9 %

SPD

SPD

6.9 %

4.3 %

ČSSD

ČSSD

4.3 %

3.9 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

3.9 %

3.2 %

KSČM

KSČM

3.2 %

1.7 %

TSS

TSS

1.7 %

1.5 %

Zelení

Zelení

1.5 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BenešovBernarticeBílkoviceBlažejoviceBorovniceBukovanyBystřiceČakovČechticeČerčanyČervený ÚjezdČeský ŠternberkChářoviceChlebyChlístovChlumChmelnáChoceradyChoraticeChotýšanyChrášťanyCtibořČtyřkolyDěkanoviceDivišovDolní KraloviceDrahňoviceDuniceHeřmaničkyHradištěHuliceHvězdoniceJankovJavorníkJešeticeKamberkKeblovKladrubyKondracKozmiceKřečoviceKrhaniceKřivsoudovKrňanyKuňoviceLešanyLibežLitichoviceLoketLouňovice pod BlaníkemLštěníMaršoviceMeznoMiličínMiřeticeMnichoviceMračNačeradecNespekyNetvořiceNeustupovNeveklovOlbramoviceOstředekOstrovPavlovicePetroupimPopovicePoříčí nad SázavouPostupicePravonínPřestavlky u ČerčanPsářePyšelyRabyněRadošoviceRatajeRatměřiceŘeheniceŘimoviceSázavaŠetějoviceSlověniceSmilkovSnětSoběhrdySouticeStrannýStřezimířStrojeticeStruhařovStudenýTehovTeplýšoviceTichoniceTisemTomiceTřebešiceTrhový ŠtěpánovTýnec nad SázavouVáclaviceVelišVlašimVodslivyVojkovVoticeVracoviceVranovVrchotovy JanoviceVšechlapyVysoký ÚjezdXaverovZdislaviceZvěstov

Kompletní výsledky pro město Struhařov

SPOLU

strana získala 162 hlasů

30.16 %

strana získala 162 hlasů

ANO

strana získala 140 hlasů

26.07 %

strana získala 140 hlasů

PirSTAN

strana získala 106 hlasů

19.73 %

strana získala 106 hlasů

SPD

strana získala 37 hlasů

6.89 %

strana získala 37 hlasů

ČSSD

strana získala 23 hlasů

4.28 %

strana získala 23 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 21 hlasů

3.91 %

strana získala 21 hlasů

KSČM

strana získala 17 hlasů

3.16 %

strana získala 17 hlasů

TSS

strana získala 9 hlasů

1.67 %

strana získala 9 hlasů

Zelení

strana získala 8 hlasů

1.48 %

strana získala 8 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Stav prezidenta Zemana se díky léčbě mírně zlepšil, sdělila nemocnice

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana se díky léčbě v posledních dvou dnech mírně zlepšil, oznámila to Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN). Sdělení zveřejnila s jeho svolením, uvedla na svém webu. Zeman je hospitalizován od neděle 10. října, podle jeho ošetřujícího lékaře a ředitele ÚVN Miroslava Zavorala jsou důvodem komplikace provázející jeho chronické onemocnění.

PŘEHLEDNĚ o Zemanově stavu: Časová osa od první hospitalizace po zveřejnění videa

Nejdiskutovanější téma po volbách v Česku? Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana, který více než týden leží na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Ústřední Vojenské nemocnice (ÚVN) v Praze. Předmětem sporů je i sled událostí. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila přehlednou časovou osu od první hospitalizace hlavy státu v září po čtvrteční zveřejnění videa, na kterém Zeman leží na nemocničním lůžku.

Babiš, Němcová, Paroubek. Kdo další by se mohl ucházet o Hrad, kdyby Zeman abdikoval?

Současná komplikovaná situace kolem zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana vyvolává řadu otázek. Pokud by byla hlava státu nucena kvůli svému zdravotnímu stavu abdikovat, musely by do 90 dnů proběhnout nové prezidentské volby. To by však znamenalo, že by z volebního klání byly v podstatě vyloučeni nepolitičtí kandidáti, kteří by neměli dostatek času pro sběr podpisů občanů.

reklama
Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Struhařov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Struhařov. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.