reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Močerady

100 % okrsků sečteno
65.96 % volební účast
30 %

ANO

ANO

30 %

23.3 %

ČSSD

ČSSD

23.3 %

20 %

SPOLU

SPOLU

20 %

16.7 %

SPD

SPD

16.7 %

6.7 %

TSS

TSS

6.7 %

3.3 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

3.3 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Močerady

ANO

strana získala 9 hlasů

30 %

strana získala 9 hlasů

ČSSD

strana získala 7 hlasů

23.33 %

strana získala 7 hlasů

SPOLU

strana získala 6 hlasů

20 %

strana získala 6 hlasů

SPD

strana získala 5 hlasů

16.66 %

strana získala 5 hlasů

TSS

strana získala 2 hlasů

6.66 %

strana získala 2 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 1 hlasů

3.33 %

strana získala 1 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte ŽIVĚ Divokou kartu: Co chtějí jako poslanci změnit Okamura, Opltová a Holiš?

Před týdnem voliči ve volbách dali najevo, jak si představují vedení České republiky pro další čtyři roky. Některé kandidáty navíc podpořili svými preferenčními hlasy a doslova ze dna kandidátek se někteří dostali až do jejich čela. Jak podporu voličů využijí zvolení poslanci Hayato Okamura (KDU-ČSL), Michaela Opltová (STAN) či Radim Holiš (ANO)? Sledujte živě pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Jurečka: Vondráček by měl rezignovat. Nechceme ho ani v novém vedení Sněmovny

Radek Vondráček (ANO) by měl rezignovat na post předsedy Sněmovny, prohlásil na tiskové konferenci předseda lidovců Marian Jurečka. Vondráčkovi stejně končí mandát předsedy 21. října, podle Jurečky by ale rezignace byla jakýmsi symbolem. Lidovci se zároveň vyslovili proti tomu, aby byl Vondráček ve vedení nové Sněmovny. Ustavující schůze Sněmovny se má konat 8. listopadu. Právě na ní by si měli poslanci volit své vedení, tedy předsedu i místopředsedy.

Sloučení s komunisty by byl plivanec do tváře lidem, kteří zažili lágr, říká Votava z ČSSD

ČSSD ve volbách propadla a nepřekonala pětiprocentní hranici potřebnou pro zisk křesel ve Sněmovně. Končící poslanec Václav Votava říká, že strana a její vedení se musí totálně změnit. Myšlenku bývalého místopředsedy strany Michala Haška, že by se ČSSD měla sloučit s KSČM, však razantně odmítá. Votava v rozhovoru pro CNN Prima NEWS říká, že takové spojení by považoval za urážku a plivanec do tváře lidem, kteří zažili komunistický lágr.

Neobvyklé chování Babiše: Hodinu seděl a popíjel kávu v nemocnici, kde leží Zeman

Premiér Andrej Babiš (ANO) zůstal ve čtvrtek po odjezdu všech novinářů z tiskové konference ve střešovické Ústřední vojenské nemocnici, kde je hospitalizovaný prezident Miloš Zeman. Spekuluje se o tom, zda nechtěl českou hlavu státu navštívit, nebo se nechtěl sejít se Zemanovým lékařem Miroslavem Zavoralem. Každopádně na dotaz, zda návštěvu plánoval, neodpověděl.

reklama
Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Močerady sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Močerady. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.