Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Kněžpole

100 % okrsků sečteno
76.32 % volební účast
33.4 %

SPOLU

SPOLU

33.4 %

30 %

ANO

ANO

30 %

8.5 %

SPD

SPD

8.5 %

8.3 %

PirSTAN

PirSTAN

8.3 %

4.8 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

4.8 %

4.4 %

KSČM

KSČM

4.4 %

4.1 %

TSS

TSS

4.1 %

3.6 %

ČSSD

ČSSD

3.6 %

1.2 %

Moravané

Moravané

1.2 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Kněžpole

SPOLU

zisk 221 hlasů

33.4 %

zisk 221 hlasů

ANO

zisk 198 hlasů

30 %

zisk 198 hlasů

SPD

zisk 56 hlasů

8.5 %

zisk 56 hlasů

PirSTAN

zisk 55 hlasů

8.3 %

zisk 55 hlasů

PŘÍSAHA

zisk 32 hlasů

4.8 %

zisk 32 hlasů

KSČM

zisk 29 hlasů

4.4 %

zisk 29 hlasů

TSS

zisk 27 hlasů

4.1 %

zisk 27 hlasů

ČSSD

zisk 24 hlasů

3.6 %

zisk 24 hlasů

Moravané

zisk 8 hlasů

1.2 %

zisk 8 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Kněžpole sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Kněžpole. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.