reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Černá u Bohdanče

100 % okrsků sečteno
74 % volební účast
30 %

SPOLU

SPOLU

30 %

25.5 %

ANO

ANO

25.5 %

18.7 %

PirSTAN

PirSTAN

18.7 %

7.6 %

SPD

SPD

7.6 %

4.5 %

TSS

TSS

4.5 %

3.4 %

ČSSD

ČSSD

3.4 %

3.1 %

Volný blok

Volný blok

3.1 %

2.8 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

2.8 %

1.4 %

Zelení

Zelení

1.4 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Kompletní výsledky pro město Černá u Bohdanče

SPOLU

strana získala 106 hlasů

30.02 %

strana získala 106 hlasů

ANO

strana získala 90 hlasů

25.49 %

strana získala 90 hlasů

PirSTAN

strana získala 66 hlasů

18.69 %

strana získala 66 hlasů

SPD

strana získala 27 hlasů

7.64 %

strana získala 27 hlasů

TSS

strana získala 16 hlasů

4.53 %

strana získala 16 hlasů

ČSSD

strana získala 12 hlasů

3.39 %

strana získala 12 hlasů

Volný blok

strana získala 11 hlasů

3.11 %

strana získala 11 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 10 hlasů

2.83 %

strana získala 10 hlasů

Zelení

strana získala 5 hlasů

1.41 %

strana získala 5 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

ON-LINE: Mynář se v defenzivě snaží rozptýlit obavy. To se mu nedaří, myslí si Zlámalová

Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman je v nemocnici už téměř dva týdny. Jeho kancelář svolala na čtvrteční 15. hodinu tiskový brífink. Na tom představila video, na kterém je hlava státu v nemocnici. Při předchozích vyjádřeních kancléř Vratislav Mynář ani Zemanova manželka Ivana zdravotní stav prezidenta nekomentovali. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) tvrdí, že podle zprávy, kterou dostal od Ústřední vojenské nemocnice, není Zeman schopen vykonávat svou funkci.

Babiš chce exhibovat v opozici. Levicoví voliči z něj mohou udělat prezidenta

Premiér Andrej Babiš (ANO) se již smířil s odchodem do opozice, neznamená to však, že by z veřejného života nadobro zmizel. Naopak – více než týden po volbách dává jasně najevo, že bude chtít přesvědčit frustrované levicové voliče, jejichž strany se jen těsně nedostaly do Poslanecké sněmovny. Podle politologů mu tato strategie může pomoci k získání prezidentského křesla.

KOMENTÁŘ: Babiš na Hradě? Možná mnohem dříve, než jsme si dokázali představit

Pokud by prezident Zeman v příštích dnech rezignoval nebo zemřel, budou se nové prezidentské volby konat do tří měsíců. Vyprofilovat se za tak krátkou dobu jako silný prezidentský kandidát, zní jako nadlidský úkol – a to i s širokou politickou podporou v zádech. S jedinou výjimkou: Ta se jmenuje Andrej Babiš. Marketingová mašina ANO je v neustálé permanenci a nemá ve zvyku se zadrhávat. A jak by řekl klasik: Zdroje jsou. A voliči také.

reklama
Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Černá u Bohdanče sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Černá u Bohdanče. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.