Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Svinčany

100 % okrsků sečteno
75.94 % volební účast
32.3 %

ANO

ANO

32.3 %

21.6 %

SPOLU

SPOLU

21.6 %

13.5 %

SPD

SPD

13.5 %

10.6 %

TSS

TSS

10.6 %

9.9 %

PirSTAN

PirSTAN

9.9 %

3.9 %

KSČM

KSČM

3.9 %

2.5 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

2.5 %

1.8 %

Zelení

Zelení

1.8 %

1.1 %

OtČe

OtČe

1.1 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Kompletní výsledky pro město Svinčany

ANO

strana získala 91 hlasů

32.26 %

strana získala 91 hlasů

SPOLU

strana získala 61 hlasů

21.63 %

strana získala 61 hlasů

SPD

strana získala 38 hlasů

13.47 %

strana získala 38 hlasů

TSS

strana získala 30 hlasů

10.63 %

strana získala 30 hlasů

PirSTAN

strana získala 28 hlasů

9.92 %

strana získala 28 hlasů

KSČM

strana získala 11 hlasů

3.9 %

strana získala 11 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 7 hlasů

2.48 %

strana získala 7 hlasů

Zelení

strana získala 5 hlasů

1.77 %

strana získala 5 hlasů

OtČe

strana získala 3 hlasů

1.06 %

strana získala 3 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

ODS luxuje své koaliční partnery stejně jako ANO. A to díky ministrům, říkají komentátoři

V politice a chování ODS a hnutí ANO neexistuje v posledních letech příliš mnoho společných bodů. Podle komentátora MF Dnes Petra Koláře si ale jsou strany přece jen v něčem podobné. ODS, stejně jako ANO v minulých volebních obdobích, prý „luxuje“ své koaliční partnery. Analytička webu Echo.cz Lenka Zlámalová za tím vidí aktivitu některých ministrů.

Odbory vytváří dusnou atmosféru, Středulovy ambice mohou nabourat ekonomiku, tvrdí ekonom

Česko čelí největšímu zdražování od devadesátých let. Inflace by však v budoucnu mohla vystoupat ještě výš. Na tom se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová a ekonom Štěpán Křeček. Oba také varovali před nátlaky na vládu, aby inflaci ještě přiživovala. Křeček zkritizoval i šéfa odborů Josefa Středulu.

Oprava Barrandovského mostu jako politická bitva. Promítnou se kolony do výsledku voleb?

Vedení Prahy se zahájením rekonstrukce Barrandovského mostu dopouští politicky velmi odvážného kroku s ohledem na blížící se komunální volby. Vládnoucí koalici čekají dlouhé měsíce vysvětlování voličům, proč musí trpět v dopravních zácpách. Je otázkou, zda „opravit se musí“ obstojí. Opozice se naopak chytá vítané příležitosti, aby Pražanům dala najevo, že je vedení v čele s primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti) neschopné.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Svinčany sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Svinčany. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.