Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Boršice u Blatnice

100 % okrsků sečteno
67.7 % volební účast
27.7 %

ANO

ANO

27.7 %

25.4 %

SPOLU

SPOLU

25.4 %

15.7 %

SPD

SPD

15.7 %

9 %

PirSTAN

PirSTAN

9 %

6.2 %

KSČM

KSČM

6.2 %

5.1 %

TSS

TSS

5.1 %

4.6 %

ČSSD

ČSSD

4.6 %

2.8 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

2.8 %

1.4 %

Volný blok

Volný blok

1.4 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Boršice u Blatnice

ANO

zisk 120 hlasů

27.7 %

zisk 120 hlasů

SPOLU

zisk 110 hlasů

25.4 %

zisk 110 hlasů

SPD

zisk 68 hlasů

15.7 %

zisk 68 hlasů

PirSTAN

zisk 39 hlasů

9 %

zisk 39 hlasů

KSČM

zisk 27 hlasů

6.2 %

zisk 27 hlasů

TSS

zisk 22 hlasů

5.1 %

zisk 22 hlasů

ČSSD

zisk 20 hlasů

4.6 %

zisk 20 hlasů

PŘÍSAHA

zisk 12 hlasů

2.8 %

zisk 12 hlasů

Volný blok

zisk 6 hlasů

1.4 %

zisk 6 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Kdo nemá fotku s krávou, jako by nebyl. Kandidáti na Hrad zkouší bizarní taktiku na voliče

Sociální sítě se plní fotkami prezidentských kandidátů s různými zvířaty. Bizarní je, že Petr Pavel, Andrej Babiš i Pavel Fischer mají skoro totožné fotografie, všichni tři se totiž nechali zvěčnit v kravíně. Podobnými snímky se často snaží dokázat, že jezdí za různými skupinami voličů a oslovují je. Politologové navíc tvrdí, že fotky se zvířaty v zemi, kde skoro každý občan nějakého domácího mazlíčka vlastní, na voliče dobře fungují.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Boršice u Blatnice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Boršice u Blatnice. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.