Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Hostějov

100 % okrsků sečteno
89.47 % volební účast
38.2 %

PirSTAN

PirSTAN

38.2 %

32.4 %

SPOLU

SPOLU

32.4 %

14.7 %

SPD

SPD

14.7 %

11.8 %

ANO

ANO

11.8 %

2.9 %

KSČM

KSČM

2.9 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Hostějov

PirSTAN

zisk 13 hlasů

38.2 %

zisk 13 hlasů

SPOLU

zisk 11 hlasů

32.4 %

zisk 11 hlasů

SPD

zisk 5 hlasů

14.7 %

zisk 5 hlasů

ANO

zisk 4 hlasů

11.8 %

zisk 4 hlasů

KSČM

zisk 1 hlasů

2.9 %

zisk 1 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Kalousek se opřel do koaličních partnerů v Plzni. Dáte řetěz Babišovu lokaji, je to ostuda

Bývalý předseda TOP 09 a exministr financí Miroslav Kalousek se pustil do kritiky Pirátů. Nelíbí se mu, že strana v Plzni po komunálních volbách „obešla“ vítězné Spolu a utvořila koalici s hnutím ANO, za podpory SPD. K postupu plzeňských Pirátů se negativně vyjádřil i předseda strany Ivan Bartoš a předseda hnutí STAN Vít Rakušan. Přes kritiku předsedy Bartoše stojí ale plzeňský lídr Pirátů Bosák za koalicí s ANO a STAN podpořenou SPD. Večer ji bude hájit v Praze na vedení Pirátů.

S kandidaturou na prezidenta nepočítám, prohlásil Vystrčil. ANO čeká na Babiše a Spolu tápe

S kandidaturou na prezidenta nepočítám, prohlásil v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Ten se dostal s 45 procenty do druhého kola senátních voleb, které bude příští týden. ANO podle šéfky poslanců hnutí Aleny Schillerové „čeká na Andreje Babiše“. Koalice Spolu tápe. Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) naznačil, že nejspíš někoho podpoří.

Růžička opět senátorem hned v 1. kole. Okamurův hlas mu možná pomohl, vyčnívá ve výsledcích

Senátorem ve volebním obvodu Praha 6 bude Jiří Růžička (TOP 09). Hned v prvním kole získal 50,28 procenta voličů. Celkem pro něj hlasovalo 18 301 lidí, jedním z nich byl i šéf SPD Tomio Okamura. Ten volil Růžičku ryze demonstrativně jako nesouhlas se současnou vládou pětikoalice, lístek se pokusil znehodnotit natrhnutím a přeškrtnutím. To ovšem k zneplatnění nestačilo a právě jeho hlas poněkud vyčnívá z volebních výsledků.

Vystrčil se opřel do Schillerové: Já jsem doma úspěšný. Kde znají vás, tam jste prohrála

Doma jsem úspěšný, nejlíp mě znají v Telči. Vy jste se v Brně nedostala ani do zastupitelstva, opřel se do šéfky poslanců ANO Aleny Schillerové předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS. Ta mu řekla, že kdyby byl v senátních volbách úspěšný, dostal by se zpět do horní komory parlamentu hned v prvním kole. Se 45 procenty ale Vystrčil postoupil do druhého kola, proti němu v Jihlavě stojí kandidátka na senátorku za ANO Jana Nagyová se 30 procenty.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Hostějov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hostějov. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.