Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Hluboká nad Vltavou

100 % okrsků sečteno
73.33 % volební účast
35.9 %

SPOLU

SPOLU

35.9 %

22 %

ANO

ANO

22 %

13.2 %

PirSTAN

PirSTAN

13.2 %

7.1 %

SPD

SPD

7.1 %

5.8 %

ČSSD

ČSSD

5.8 %

4.1 %

KSČM

KSČM

4.1 %

4 %

TSS

TSS

4 %

3.7 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

3.7 %

1.2 %

Zelení

Zelení

1.2 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Kompletní výsledky pro město Hluboká nad Vltavou

SPOLU

strana získala 1 102 hlasů

35.86 %

strana získala 1 102 hlasů

ANO

strana získala 675 hlasů

21.96 %

strana získala 675 hlasů

PirSTAN

strana získala 407 hlasů

13.24 %

strana získala 407 hlasů

SPD

strana získala 217 hlasů

7.06 %

strana získala 217 hlasů

ČSSD

strana získala 177 hlasů

5.75 %

strana získala 177 hlasů

KSČM

strana získala 126 hlasů

4.1 %

strana získala 126 hlasů

TSS

strana získala 124 hlasů

4.03 %

strana získala 124 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 113 hlasů

3.67 %

strana získala 113 hlasů

Zelení

strana získala 38 hlasů

1.23 %

strana získala 38 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Nenávidím lidi, Češi jsou národ nevděčných de*ilů. Pavel Novotný na rovinu o otci i politice

O politicích KSČM neváhá napsat, že by je rád viděl viset. Vietnamci jsou podle něj pracovitější než Češi a přiznává, že celoživotně kouří trávu. Kolem kontroverzního politika Pavla Novotného už se vody rozvířily mnohokrát. Zatím ale stále stojí v čele pražské městské části Řeporyje. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil nejen o politice, ale také o blížících se narozeninách svého otce, baviče Petra Novotného, který před 9 lety prodělal mozkovou příhodu. „Je na tom úměrně tomu, čím si prošel,“ přiznal. Kdo by byl podle něj nejlepším prezidentem po Miloši Zemanovi?

Že jsem odpůrce označil za fašisty a extrémisty? Je to vytržené z kontextu, hájí se Babiš

Expremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš tvrdí, že své odpůrce během objíždění republiky nikdy nenazval fašisty a extremisty. Prý jen citoval článek, který četl. Babiš se v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS vyjádřil také k tvrdému zákroku v Borovanech vůči nezletilému chlapci, který na meetingu hnutí ANO ukradl reproduktor. Incident už řeší nejvyšší policejní představitelé i ministr vnitra.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.

Kdo bude po volbách vládnout v Praze? Na magistrát se již rýsují potenciální koalice

Příští měsíc se budou Pražané rozhodovat o tom, kdo bude dalším primátorem hlavního města. Přestože je dnes složité předpovídat, jaké bude rozložení křesel na magistrátu, lze již usuzovat, jak by mohla vypadat případná vládnoucí koalice. Jednotlivé kandidující uskupení se totiž začínají navzájem vymezovat a otevřeně hovořit o tom, s kým by mohli v příštích čtyřech letech ovlivňovat život v metropoli.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Hluboká nad Vltavou sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hluboká nad Vltavou. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.