Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Dolní Bukovsko

100 % okrsků sečteno
65.86 % volební účast
27.7 %

SPOLU

SPOLU

27.7 %

26.8 %

ANO

ANO

26.8 %

12.7 %

PirSTAN

PirSTAN

12.7 %

11 %

SPD

SPD

11 %

6.9 %

ČSSD

ČSSD

6.9 %

4.7 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

4.7 %

4.5 %

KSČM

KSČM

4.5 %

3.1 %

TSS

TSS

3.1 %

0.8 %

Zelení

Zelení

0.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Kompletní výsledky pro město Dolní Bukovsko

SPOLU

strana získala 240 hlasů

27.74 %

strana získala 240 hlasů

ANO

strana získala 232 hlasů

26.82 %

strana získala 232 hlasů

PirSTAN

strana získala 110 hlasů

12.71 %

strana získala 110 hlasů

SPD

strana získala 95 hlasů

10.98 %

strana získala 95 hlasů

ČSSD

strana získala 60 hlasů

6.93 %

strana získala 60 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 41 hlasů

4.73 %

strana získala 41 hlasů

KSČM

strana získala 39 hlasů

4.5 %

strana získala 39 hlasů

TSS

strana získala 27 hlasů

3.12 %

strana získala 27 hlasů

Zelení

strana získala 7 hlasů

0.8 %

strana získala 7 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Jurečka: Opozice je mimo realitu, děláme maximum. Mladí si mohou přivydělat i na brigádě

Kombinujeme více nástrojů, které pomáhají českým občanům. Zároveň ale musíme zvažovat, jaké příspěvky jsou nezbytně nutné, uvedl ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v pořadu K věci. Proto příspěvek pro mladistvé nad 18 let vláda nezvažuje. Stejně jako jeho děti si prý pět tisíc mohou vydělat na brigádě. Ve vysílání CNN Prima NEWS také Jurečka hájil Fialův kabinet, zatímco opozice je podle něj mimo realitu.

Kdo nahradí Zemanovou na postu první dámy? Ve hře je Babišová, Pavlová, ale i jeden muž

Pražský hrad se příští rok dočká nové hlavy státu. Společně s prezidentem, který nahradí Miloše Zemana, přijde také první dáma, potažmo první muž, pokud z voleb vzejde nová prezidentka. Ve hře je hned několik známých i méně známých jmen, například Monika Babišová, Eva Pavlová, Dana Středulová či Lilia Khousnoutdinová. Podívejte se na profily možných prvních dam.

Levné jídlo jen před volbami. SPD opět vyrazí za voliči, jarmark vystřídá pouť

Loni SPD vyjela po Česku s jarmarkem, kde prodejci nabízeli vajíčka za dvě koruny, máslo za 26 nebo brambory za 4,60 koruny. Letos opoziční hnutí Tomia Okamury plánuje podobný koncept. Koncem srpna vyrazí za voliči s tradiční staročeskou poutí, kde mají čeští farmáři opět prodávat levné maso nebo mléko. Celoroční stánek podobného ražení ale hnutí neplánuje.

Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Dolní Bukovsko sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Dolní Bukovsko. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.