reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Hůry

100 % okrsků sečteno
73.04 % volební účast
30.6 %

SPOLU

SPOLU

30.6 %

22.1 %

ANO

ANO

22.1 %

15 %

PirSTAN

PirSTAN

15 %

9.1 %

SPD

SPD

9.1 %

6.8 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

6.8 %

5.9 %

ČSSD

ČSSD

5.9 %

4.4 %

KSČM

KSČM

4.4 %

3.5 %

TSS

TSS

3.5 %

1.5 %

Zelení

Zelení

1.5 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Kompletní výsledky pro město Hůry

SPOLU

strana získala 104 hlasů

30.58 %

strana získala 104 hlasů

ANO

strana získala 75 hlasů

22.05 %

strana získala 75 hlasů

PirSTAN

strana získala 51 hlasů

15 %

strana získala 51 hlasů

SPD

strana získala 31 hlasů

9.11 %

strana získala 31 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 23 hlasů

6.76 %

strana získala 23 hlasů

ČSSD

strana získala 20 hlasů

5.88 %

strana získala 20 hlasů

KSČM

strana získala 15 hlasů

4.41 %

strana získala 15 hlasů

TSS

strana získala 12 hlasů

3.52 %

strana získala 12 hlasů

Zelení

strana získala 5 hlasů

1.47 %

strana získala 5 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

ON-LINE: Mynář se v defenzivě snaží rozptýlit obavy. To se mu nedaří, myslí si Zlámalová

Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman je v nemocnici už téměř dva týdny. Jeho kancelář svolala na čtvrteční 15. hodinu tiskový brífink. Na tom představila video, na kterém je hlava státu v nemocnici. Při předchozích vyjádřeních kancléř Vratislav Mynář ani Zemanova manželka Ivana zdravotní stav prezidenta nekomentovali. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) tvrdí, že podle zprávy, kterou dostal od Ústřední vojenské nemocnice, není Zeman schopen vykonávat svou funkci.

Babiš chce exhibovat v opozici. Levicoví voliči z něj mohou udělat prezidenta

Premiér Andrej Babiš (ANO) se již smířil s odchodem do opozice, neznamená to však, že by z veřejného života nadobro zmizel. Naopak – více než týden po volbách dává jasně najevo, že bude chtít přesvědčit frustrované levicové voliče, jejichž strany se jen těsně nedostaly do Poslanecké sněmovny. Podle politologů mu tato strategie může pomoci k získání prezidentského křesla.

KOMENTÁŘ: Babiš na Hradě? Možná mnohem dříve, než jsme si dokázali představit

Pokud by prezident Zeman v příštích dnech rezignoval nebo zemřel, budou se nové prezidentské volby konat do tří měsíců. Vyprofilovat se za tak krátkou dobu jako silný prezidentský kandidát, zní jako nadlidský úkol – a to i s širokou politickou podporou v zádech. S jedinou výjimkou: Ta se jmenuje Andrej Babiš. Marketingová mašina ANO je v neustálé permanenci a nemá ve zvyku se zadrhávat. A jak by řekl klasik: Zdroje jsou. A voliči také.

reklama
Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Hůry sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hůry. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.