reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Rohovládova Bělá

100 % okrsků sečteno
67.58 % volební účast
23.8 %

ANO

ANO

23.8 %

23.1 %

SPOLU

SPOLU

23.1 %

18.4 %

PirSTAN

PirSTAN

18.4 %

9.7 %

SPD

SPD

9.7 %

5.9 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

5.9 %

4.1 %

ČSSD

ČSSD

4.1 %

3.8 %

TSS

TSS

3.8 %

3.1 %

KSČM

KSČM

3.1 %

2.5 %

Volný blok

Volný blok

2.5 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Kompletní výsledky pro město Rohovládova Bělá

ANO

strana získala 76 hlasů

23.75 %

strana získala 76 hlasů

SPOLU

strana získala 74 hlasů

23.12 %

strana získala 74 hlasů

PirSTAN

strana získala 59 hlasů

18.43 %

strana získala 59 hlasů

SPD

strana získala 31 hlasů

9.68 %

strana získala 31 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 19 hlasů

5.93 %

strana získala 19 hlasů

ČSSD

strana získala 13 hlasů

4.06 %

strana získala 13 hlasů

TSS

strana získala 12 hlasů

3.75 %

strana získala 12 hlasů

KSČM

strana získala 10 hlasů

3.12 %

strana získala 10 hlasů

Volný blok

strana získala 8 hlasů

2.5 %

strana získala 8 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš chce exhibovat v opozici. Levicoví voliči z něj mohou udělat prezidenta

Premiér Andrej Babiš (ANO) se již smířil s odchodem do opozice, neznamená to však, že by z veřejného života nadobro zmizel. Naopak – více než týden po volbách dává jasně najevo, že bude chtít přesvědčit frustrované levicové voliče, jejichž strany se jen těsně nedostaly do Poslanecké sněmovny. Podle politologů mu tato strategie může pomoci k získání prezidentského křesla.

KOMENTÁŘ: Babiš na Hradě? Možná mnohem dříve, než jsme si dokázali představit

Pokud by prezident Zeman v příštích dnech rezignoval nebo zemřel, budou se nové prezidentské volby konat do tří měsíců. Vyprofilovat se za tak krátkou dobu jako silný prezidentský kandidát, zní jako nadlidský úkol – a to i s širokou politickou podporou v zádech. S jedinou výjimkou: Ta se jmenuje Andrej Babiš. Marketingová mašina ANO je v neustálé permanenci a nemá ve zvyku se zadrhávat. A jak by řekl klasik: Zdroje jsou. A voliči také.

ON-LINE: Právo mě odvolat má jen prezident, reagoval Mynář na výzvy k rezignaci

Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman je v nemocnici už více než týden. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) v pondělí uvedl, že podle zprávy, kterou dostal od Ústřední vojenské nemocnice, není Zeman schopen vykonávat svou funkci. Ještě předtím na tiskové konferenci vystoupil také hradní kancléř Vratislav Mynář, který Vystrčila obvinil, že se chce jen zviditelnit a předvádí pokrytectví. Premiér Andrej Babiš (ANO) v úterý vyzval Mynáře k rezignaci, ten reagoval, že odvolat ho může jen prezident.

reklama
Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Rohovládova Bělá sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Rohovládova Bělá. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.