reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2021: Vysoké Veselí

100 % okrsků sečteno
51.93 % volební účast
35 %

ANO

ANO

35 %

18.5 %

SPOLU

SPOLU

18.5 %

11 %

PirSTAN

PirSTAN

11 %

9.9 %

KSČM

KSČM

9.9 %

9.6 %

SPD

SPD

9.6 %

5.5 %

ČSSD

ČSSD

5.5 %

3.6 %

TSS

TSS

3.6 %

3.3 %

PŘÍSAHA

PŘÍSAHA

3.3 %

1.4 %

OtČe

OtČe

1.4 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Kompletní výsledky pro město Vysoké Veselí

ANO

strana získala 127 hlasů

34.98 %

strana získala 127 hlasů

SPOLU

strana získala 67 hlasů

18.45 %

strana získala 67 hlasů

PirSTAN

strana získala 40 hlasů

11.01 %

strana získala 40 hlasů

KSČM

strana získala 36 hlasů

9.91 %

strana získala 36 hlasů

SPD

strana získala 35 hlasů

9.64 %

strana získala 35 hlasů

ČSSD

strana získala 20 hlasů

5.5 %

strana získala 20 hlasů

TSS

strana získala 13 hlasů

3.58 %

strana získala 13 hlasů

PŘÍSAHA

strana získala 12 hlasů

3.3 %

strana získala 12 hlasů

OtČe

strana získala 5 hlasů

1.37 %

strana získala 5 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Stav prezidenta Zemana se díky léčbě mírně zlepšil, sdělila nemocnice

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana se díky léčbě v posledních dvou dnech mírně zlepšil, oznámila to Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN). Sdělení zveřejnila s jeho svolením, uvedla na svém webu. Zeman je hospitalizován od neděle 10. října, podle jeho ošetřujícího lékaře a ředitele ÚVN Miroslava Zavorala jsou důvodem komplikace provázející jeho chronické onemocnění.

PŘEHLEDNĚ o Zemanově stavu: Časová osa od první hospitalizace po zveřejnění videa

Nejdiskutovanější téma po volbách v Česku? Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana, který více než týden leží na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Ústřední Vojenské nemocnice (ÚVN) v Praze. Předmětem sporů je i sled událostí. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila přehlednou časovou osu od první hospitalizace hlavy státu v září po čtvrteční zveřejnění videa, na kterém Zeman leží na nemocničním lůžku.

Babiš, Němcová, Paroubek. Kdo další by se mohl ucházet o Hrad, kdyby Zeman abdikoval?

Současná komplikovaná situace kolem zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana vyvolává řadu otázek. Pokud by byla hlava státu nucena kvůli svému zdravotnímu stavu abdikovat, musely by do 90 dnů proběhnout nové prezidentské volby. To by však znamenalo, že by z volebního klání byly v podstatě vyloučeni nepolitičtí kandidáti, kteří by neměli dostatek času pro sběr podpisů občanů.

reklama
Průběžné i celkové výsledky parlamentních voleb 2021 pro obec Vysoké Veselí sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vysoké Veselí. Můžete také zvolit přehled volebních výsledků z předcházejících voleb.