Výsledky komunálních voleb 2022: Černá u Bohdanče

100 % okrsků sečteno
45.96 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Černá u Bohdanče

Sdružení nezávislých kandidátů Černá u Bohdanče

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Černá u Bohdanče (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Černá u Bohdanče (zisk 6 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Kateřina Podeszwová

pořadí na kandidátce: 3

19.4 % (141 hlasů)

2

Ing. Luděk Pilný

pořadí na kandidátce: 1

15.8 % (115 hlasů)

3

Michal Horák

pořadí na kandidátce: 2

16.1 % (117 hlasů)

4

Bc. Daniel Chocholatý

pořadí na kandidátce: 4

15.6 % (113 hlasů)

5

Ing. Libor Podmelle

pořadí na kandidátce: 5

16.8 % (122 hlasů)

6

Martin Růžička

pořadí na kandidátce: 6

16.3 % (118 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Černá u Bohdanče

Sdružení nezávislých kandidátů Černá u Bohdanče

1

Ing. Luděk Pilný starosta obce, věk: 49 let

2

Michal Horák mistr chem. výroby, věk: 38 let

3

Mgr. Kateřina Podeszwová právník, věk: 36 let

4

Bc. Daniel Chocholatý OSVČ, věk: 46 let

5

Ing. Libor Podmelle ekonom, věk: 54 let

6

Martin Růžička důchodce, věk: 70 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Drtivá prohra i konec v politice. Čeho se Babiš bojí a proč na Hrad možná kandidovat nebude?

Bojí se drtivé prohry, která by znamenala konec v politice, svou roli hraje i probíhající soud, věk nebo vidina premiérského křesla. Češi už několik měsíců spekulují o tom, zda poslanec, bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš bude v lednových volbách kandidovat na prezidenta. Poslední dobou totiž přibývá hlasů, podle nichž se do boje o Hrad nakonec nezapojí. Proč by se tak mohl rozhodnout?

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Černá u Bohdanče sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Černá u Bohdanče a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.