Výsledky komunálních voleb 2022: Bezděkov

100 % okrsků sečteno
47.86 % volební účast
100 %

Nezávislí

Nezávislí

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Bezděkov (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Jaroslav Mudruňka

pořadí na kandidátce: 1

15.9 % (104 hlasů)

2

Ing. Ladislav Ondráček

pořadí na kandidátce: 2

13.5 % (88 hlasů)

3

Vítězslav Klika

pořadí na kandidátce: 3

13.2 % (86 hlasů)

4

Ing. Iveta Vašíčková

pořadí na kandidátce: 4

14.5 % (95 hlasů)

5

Dita Piskačová

pořadí na kandidátce: 5

14.2 % (93 hlasů)

6

Ing. Blanka Kuřová

pořadí na kandidátce: 6

13.0 % (85 hlasů)

7

Mgr. Karel Skála

pořadí na kandidátce: 7

15.6 % (102 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Bezděkov

Nezávislí

1

Mgr. Jaroslav Mudruňka starosta, věk: 54 let

2

Ing. Ladislav Ondráček technik, věk: 59 let

3

Vítězslav Klika projektový manažer, věk: 44 let

4

Ing. Iveta Vašíčková účetní, věk: 42 let

5

Dita Piskačová účetní, věk: 47 let

6

Ing. Blanka Kuřová projektový a finanční manažer, věk: 40 let

7

Mgr. Karel Skála státní zaměstnanec, věk: 47 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Babiš šetřil na rautu a Nacher myl auto. ANO působí po volbách odevzdaně

Kandidát na pražského primátora za ANO Patrik Nacher si v sobotu nechal vyčistit auto, první místopředseda strany Karel Havlíček byl na výlovu a šéf hnutí Andrej Babiš v Karlových Varech. Zavřely se volební místnosti a hnutí ANO se proměnilo, z velkolepé kampaně s obytňákem se stal nejchudší raut na štábu, kam nejdůležitější politici přijeli pozdě. I když se hnutí v komunálních i senátních volbách podle dosavadních výsledků celkem daří, po volbách působí odevzdaně.

Nevypadá to špatně, ocenil průběžné výsledky voleb Fiala. Vyloučil spolupráci s SPD

Premiér Petr Fiala (ODS) po oznámení průběžných výsledků voleb odmítl, že by na komunální úrovni jeho strana tvořila koalice s hnutím SPD. Zároveň uvedl, že nepochybuje o úspěchu předsedy Senátu a stranického kolegy Miloše Vystrčila, který obhajuje křeslo v horní komoře Parlamentu. Průběžné výsledky zatím hodnotí pozitivně šéf lidovců a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Bezděkov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Bezděkov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.