Výsledky komunálních voleb 2022: Velká Lečice

100 % okrsků sečteno
78.06 % volební účast
77.7 %

S Vámi pro Vás

S Vámi pro Vás

77.7 %

17.4 %

Strana pro rozvoj obce Velká Lečice

Strana pro rozvoj obce Velká Lečice

17.4 %

4.8 %

LEČICE SPOLU

LEČICE SPOLU

4.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Velká Lečice (celkem 7 zastupitelů)

S Vámi pro Vás (zisk 6 z 7 zastupitelů)

1

Petr Svoboda

pořadí na kandidátce: 1

16.0 % (98 hlasů)

2

Bc. Patricie Svobodová

pořadí na kandidátce: 3

15.9 % (97 hlasů)

3

Michaela Lampírová

pořadí na kandidátce: 6

15.7 % (96 hlasů)

4

Eva Nosková

pořadí na kandidátce: 2

10.3 % (63 hlasů)

5

Ing. Pavla Kadlecová

pořadí na kandidátce: 4

13.6 % (83 hlasů)

6

František Holec

pořadí na kandidátce: 5

13.7 % (84 hlasů)

Strana pro rozvoj obce Velká Lečice (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Pouček

pořadí na kandidátce: 2

23.4 % (32 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Velká Lečice

S Vámi pro Vás

1

Petr Svoboda OSVČ - podnikatel, věk: 49 let

2

Eva Nosková manažerka, věk: 44 let

3

Bc. Patricie Svobodová finanční manažerka, věk: 46 let

4

Ing. Pavla Kadlecová marketingová manažerka, věk: 30 let

5

František Holec drážní dělník, věk: 28 let

6

Michaela Lampírová administrativní asistentka, věk: 27 let

7

Josef Hrbek OSVČ - podnikatel, věk: 36 let

Strana pro rozvoj obce Velká Lečice

1

Josef Němec OSVČ, věk: 61 let

2

Pavel Pouček OSVČ, věk: 39 let

3

Bc. Jana Vacková koordinátor správy zeleně, věk: 46 let

4

Štěpán Kouklík, DiS. lesník, věk: 47 let

5

Mgr. Monika Němcová manager, věk: 36 let

LEČICE SPOLU

1

Jaroslav Váňa OSVČ, věk: 59 let

2

Pavel Sláma OSVČ, věk: 37 let

3

Zuzana Slámová jednatel, věk: 28 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Sledujte ZÁZNAM: Jak se koalice Spolu staví k prezidentským volbám?

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) v úterý v Brně oznámí, jaký postoj zaujme k prezidentským volbám. Podle informací CNN Prima NEWS podpoří stávajícího kandidáta. Vybírat měla mezi generálem Petrem Pavlem, senátorem Pavlem Fischerem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Tiskovou konferenci sledujte od 12 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Velká Lečice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Velká Lečice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.