Výsledky komunálních voleb 2022: Křičeň

100 % okrsků sečteno
57.92 % volební účast
100 %

Občané pro Křičeň

Občané pro Křičeň

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Křičeň (celkem 7 zastupitelů)

Občané pro Křičeň (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Petr Čičko

pořadí na kandidátce: 1

16.8 % (82 hlasů)

2

Ing. Jaroslava Plačková

pořadí na kandidátce: 2

14.2 % (69 hlasů)

3

Ing. Kristýna Malá

pořadí na kandidátce: 4

13.8 % (67 hlasů)

4

Hana Kopáčová

pořadí na kandidátce: 7

13.8 % (67 hlasů)

5

Petr Šturm

pořadí na kandidátce: 3

12.1 % (59 hlasů)

6

Lucie Vaníčková

pořadí na kandidátce: 5

11.9 % (58 hlasů)

7

Hana Krpatová

pořadí na kandidátce: 6

11.3 % (55 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Křičeň

Občané pro Křičeň

1

Petr Čičko starosta, věk: 44 let

2

Ing. Jaroslava Plačková místostarostka, věk: 71 let

3

Petr Šturm elektrikář, věk: 59 let

4

Ing. Kristýna Malá mateřská dovolená, věk: 34 let

5

Lucie Vaníčková recepční, věk: 44 let

6

Hana Krpatová v domácnosti, věk: 43 let

7

Hana Kopáčová důchodce, věk: 64 let

8

Jaroslav Havelka důchodce, věk: 76 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Křičeň sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Křičeň a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.