
Baxa: Dění kolem ČT nevypadá vábně. Babišovy návrhy na slučování jsou prázdné fráze
Baxa: Dění kolem ČT nevypadá vábně. Babišovy návrhy na slučování jsou prázdné fráze
Haas: Bez jádra hrozí bloknutí Česka a pád demokracie. Za pár let bude elektřiny nedostatek
Přešlap fanoušků Sparty: Hajlovali v Olomouci. Přihlaste se, hrdinové, vzkazuje policie
Přešlap fanoušků Sparty: Hajlovali v Olomouci. Přihlaste se, hrdinové, vzkazuje policie
Brněnští vědci popsali, jak mozek reaguje na poranění. Týká se to i Alzheimerovy choroby
Putin nepojede na jednání s Ukrajinou v Istanbulu. Kreml oznámil, kdo povede ruskou delegaci
ANALÝZA: Zelenskyj udělal chytrý tah, uznal ruský důstojník. Putin se teď snaží ošálit Trumpa
Šedivý: Jednání v Istanbulu je ze strany Rusů evidentní divadlo. Putin se tam nedostaví
Fiala vše maluje na růžovo, s růstem mezd jdeme ze sklepa, říká Juchelka. Zajíčkovou rozesmál
Cena elektřiny v roce 2025: Bude zlevňovat, nebo zdraží? Zákazníci mají možnost ušetřit
Když nájemník neplatí za energie. Kdo uhradí škody a jak se problému vyhnout?
Za cestu vlakem si Češi zřejmě připlatí, ČD opět mluví o zdražení. Jak na jízdném ušetřit?
Putin nepojede na jednání s Ukrajinou v Istanbulu. Kreml oznámil, kdo povede ruskou delegaci
ANALÝZA: Zelenskyj udělal chytrý tah, uznal ruský důstojník. Putin se teď snaží ošálit Trumpa
Šedivý: Jednání v Istanbulu je ze strany Rusů evidentní divadlo. Putin se tam nedostaví
SNK JANOV
100,00 %
SNK JANOV
100,00 %
1
Vlasta Chaloupková
pořadí na kandidátce: 1
14,90 % (55 hlasů)
2
Ing. Terezie Dembinská
pořadí na kandidátce: 3
13,82 % (51 hlasů)
3
Roman Dyntar
pořadí na kandidátce: 7
13,55 % (50 hlasů)
4
Ing. Václav Dyntar
pořadí na kandidátce: 2
12,19 % (45 hlasů)
5
Ing. Petr Srna
pořadí na kandidátce: 4
10,84 % (40 hlasů)
6
Lenka Rossýová
pořadí na kandidátce: 5
8,94 % (33 hlasů)
7
Drahomíra Hartmanová
pořadí na kandidátce: 6
11,11 % (41 hlasů)
1
Vlasta Chaloupková invalidní důchodce, věk: 45 let
2
Ing. Václav Dyntar zaměstnanec, věk: 54 let
3
Ing. Terezie Dembinská rodičovská dovolená, věk: 40 let
4
Ing. Petr Srna obchodní manažer, věk: 55 let
5
Lenka Rossýová zaměstnanec, věk: 50 let
6
Drahomíra Hartmanová důchodce, věk: 67 let
7
Roman Dyntar zaměstnanec, věk: 51 let
8
Ing. Petr Chvátal zaměstnanec, věk: 52 let
9
Kateřina Doubravová zaměstnanec, věk: 46 let
Petr Fiala (ODS) není takový showman jako Andrej Babiš (ANO), kampaň ve spolupráci s herečkou Ivou Pazderkovou je mu šitá na míru. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Volič podle něj kromě emocí potřebuje vidět v kampani i plán do budoucna, což se negativně projevuje na preferencích hnutí ANO.
Teď jde o všechno, hlásí premiér Petr Fiala (ODS) s herečkou Ivou Pazderkovou. V úterý v Praze na Masarykově nádraží odstartovali společnou tour po Česku, která má mít 12 zastávek během května a června. Premiér se snaží Čechům především říct, že se jim za jeho vlády daří. Dokládá to údaji o průměrném důchodu, mzdě nebo zadlužení státu. Představení kampaně však narušili protestující, kteří na premiéra Fialu křičeli, že je vrah, a mávali palestinskými vlajkami.
Hnutí Stačilo! na tiskové konferenci v úterý představilo část svých programových priorit pro nadcházející parlamentní volby. Novinářům představilo svá řešení v oblasti bytové krize a zlevnění potravin. Hnutí, jehož volebním lídrem je šéfka komunistů Kateřina Konečná, navrhuje například nulovou daň na základní potraviny či zřízení státního stavebního holdingu.
Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 3. a 4. října, termín vyhlásil prezident Petr Pavel. Informoval o tom Odbor komunikace Kanceláře prezidenta republiky na webu. Strany a hnutí budou mít na nominace kandidátních listin čas do 29. července. O jejich připuštění k volbám rozhodnou krajské úřady nejpozději 15. srpna.
Jednat s hnutím Stačilo! bylo ze strany SOCDEM správným rozhodnutím. Kdybychom to neudělali, lidé by nám zazlívali, že jsme to nezkusili, uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS předseda mládežnické organizace Mladí sociální demokraté (MSD) Luděk Svoboda. Zatímco volební spolupráci se Stačilo! si nyní představit nedokáže, za určitých podmínek by neměl problém kandidovat s hnutím ANO či Přísahou. V rozhovoru také popsal, jaká témata se snaží do vysoké politiky dostat, či jak mu předsedkyně SOCDEM Jana Maláčová naslouchá. Zavzpomínal také na nedávné setkání s bývalým prezidentem a předsedou Sociální demokracie Milošem Zemanem.
Premiér Petr Fiala (ODS) a další lidé z ODS jsou pro Motoristy nepřijatelní, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS předseda Motoristů sobě Petr Macinka. Občanští demokraté se podle něj „lísají k šéfce Evropské komise (EK) Ursule von der Leyenové“. V souvislosti s opětovným mandátem pro její komisi Macinka nařkl europoslance Alexandra Vondru (ODS), že se „zbaběle zdržel hlasování“.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living