Výsledky komunálních voleb 2022: Staňkov

100 % okrsků sečteno
79.77 % volební účast
70.2 %

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STAŇKOV

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STAŇKOV

70.2 %

29.8 %

TJ HRANIČÁŘ STAŇKOV, z.s.

TJ HRANIČÁŘ STAŇKOV, z.s.

29.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Staňkov (celkem 5 zastupitelů)

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STAŇKOV (zisk 4 z 5 zastupitelů)

1

Ing. Jana Srnec

pořadí na kandidátce: 1

21.8 % (98 hlasů)

2

Eva Poslová

pořadí na kandidátce: 4

19.8 % (89 hlasů)

3

Bc. Alena Šlechtová

pořadí na kandidátce: 2

17.8 % (80 hlasů)

4

Bc. Zdeňka Oušková

pořadí na kandidátce: 3

17.1 % (77 hlasů)

TJ HRANIČÁŘ STAŇKOV, z.s. (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Petr Heume

pořadí na kandidátce: 3

24.6 % (47 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Staňkov

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ STAŇKOV

1

Ing. Jana Srnec starostka, věk: 47 let

2

Bc. Alena Šlechtová účetní, věk: 36 let

3

Bc. Zdeňka Oušková zdravotní sestra, věk: 35 let

4

Eva Poslová pracovník v sociálních službách, věk: 48 let

5

Karolína Dlouhá OSVČ, věk: 38 let

6

Josef Dvořák OSVČ, věk: 46 let

TJ HRANIČÁŘ STAŇKOV, z.s.

1

Robert Kos státní zaměstnanec, věk: 50 let

2

Josef Bušta důchodce, věk: 68 let

3

Petr Heume OSVČ, věk: 43 let

4

Pavel Tětek strojník úpravy vody, věk: 52 let

5

Robert Kos OSVČ, věk: 28 let

6

Štěpánka Harazínová OSVČ, věk: 51 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Staňkov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Staňkov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.