Výsledky komunálních voleb 2022: Halámky

100 % okrsků sečteno
61.81 % volební účast
100 %

"Pro obec Halámky"

"Pro obec Halámky"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Halámky (celkem 5 zastupitelů)

"Pro obec Halámky" (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Jan Prokeš

pořadí na kandidátce: 1

20.8 % (79 hlasů)

2

Vlastimila Štěpánková

pořadí na kandidátce: 3

19.2 % (73 hlasů)

3

Stanislav Macho

pořadí na kandidátce: 2

18.4 % (70 hlasů)

4

Josef Mikudim

pořadí na kandidátce: 4

18.4 % (70 hlasů)

5

Petr Adensam

pořadí na kandidátce: 5

15.5 % (59 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Halámky

"Pro obec Halámky"

1

Jan Prokeš OSVČ, věk: 50 let

2

Stanislav Macho důchodce, věk: 73 let

3

Vlastimila Štěpánková důchodkyně, věk: 68 let

4

Josef Mikudim OSVČ, věk: 50 let

5

Petr Adensam dělník, věk: 48 let

6

Ing. Dušan Lupuljev důchodce, věk: 65 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Halámky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Halámky a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.