Výsledky komunálních voleb 2022: Trpík

100 % okrsků sečteno
44.07 % volební účast
100 %

"VŠICHNI SPOLEČNĚ"

"VŠICHNI SPOLEČNĚ"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AlbrechticeAnenská StudánkaBěstoviceBošínBrandýs nad OrlicíBučinaBystřecČenkoviceČervená VodaČeská RybnáČeská TřebováČeské HeřmaniceČeské LibchavyČeské PetroviceChoceňCotkytleDamníkovDlouhá TřebováDlouhoňoviceDobříkovDolní ČermnáDolní DobroučDolní MoravaDžbánovHejniceHelvíkoviceHnátniceHorní ČermnáHorní HeřmaniceHorní TřešňovecHrádekHrušováJablonné nad OrlicíJamné nad OrlicíJavorníkJehnědíKameničnáKlášterec nad OrlicíKoldínKosořínKrálíkyKrasíkovKunvaldLanškrounLeštinaLetohradLibchavyLibecinaLichkovLíšniceLubníkLukaviceLukováMistroviceMladkovMostekNasavrkyNekořNové HradyOrlické PodhůříOrličkyOstrovOucmanicePastvinyPetrovicePísečnáPlchovicePodlesíPřívratPustinaRadhošťŘepníkyŘetováŘetůvkaRudolticeRybníkSázavaSečŠedivecSemanínSkořeniceSlatinaSobkoviceSopotniceSrubyStradouňStrážnáStudenéSudislav nad OrlicíSudslavaSvatý JiříTateniceTěchonínTisováTřeboviceTrpíkTýnišťkoÚjezd u ChocněÚstí nad OrlicíVelká SkrovniceVerměřoviceVinaryVoděradyVraclavVračovice-OrlovVýprachticeVysoké MýtoZáchlumíZádolíZálšíŽamberkŽampachZámrskZářecká LhotaŽichlínek

Zvolení zastupitelé v obci Trpík (celkem 7 zastupitelů)

"VŠICHNI SPOLEČNĚ" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Milena Novotná

pořadí na kandidátce: 4

22.7 % (20 hlasů)

2

Andrea Samková

pořadí na kandidátce: 3

15.9 % (14 hlasů)

3

Eva Felcmanová

pořadí na kandidátce: 1

11.4 % (10 hlasů)

4

Kateřina Husáková

pořadí na kandidátce: 2

13.6 % (12 hlasů)

5

Tomáš Husák

pořadí na kandidátce: 5

11.4 % (10 hlasů)

6

Veronika Pírková

pořadí na kandidátce: 6

12.5 % (11 hlasů)

7

Ing. Iveta Vašatová

pořadí na kandidátce: 7

12.5 % (11 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Trpík

"VŠICHNI SPOLEČNĚ"

1

Eva Felcmanová hlavní účetní, věk: 47 let

2

Kateřina Husáková na rodičovské dovolené, věk: 40 let

3

Andrea Samková dělnice, věk: 39 let

4

Milena Novotná ošetřovatelka zvířat, věk: 42 let

5

Tomáš Husák údržbář, věk: 38 let

6

Veronika Pírková asistentka prodeje, věk: 31 let

7

Ing. Iveta Vašatová technik vzorování, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš: Druhé kolo voleb jsme prohráli. Vystrčil ale lhal a na kampaň v Jihlavě pršelo

Druhé kolo senátních voleb jsme prohráli, není to úspěch ANO, řekl v sobotu na tiskové konferenci šéf hnutí Andrej Babiš. Zároveň přiznal, že čekal lepší výsledek. Z ANO se totiž do horní komory Parlamentu nakonec dostali jen tři kandidáti. Neúspěch omlouval částečně tím, že když dělal kampaň s Janou Nagyovou (ANO) v Jihlavě, tak „strašně pršelo“. Současný předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) navíc podle Babiše „celou dobu lhal“.

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Trpík sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Trpík a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.