Výsledky komunálních voleb 2022: Sojovice

100 % okrsků sečteno
42 % volební účast
100 %

Volba pro Sojovice

Volba pro Sojovice

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Sojovice (celkem 9 zastupitelů)

Volba pro Sojovice (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Ing. Renata Krucká

pořadí na kandidátce: 7

12.4 % (144 hlasů)

2

Ing. Bc. Petr Obdržálek

pořadí na kandidátce: 1

11.4 % (132 hlasů)

3

Ing. Michaela Vlachá

pořadí na kandidátce: 2

11.6 % (135 hlasů)

4

Bc. Karel Zahrádka

pořadí na kandidátce: 3

9.6 % (112 hlasů)

5

Ivana Formánková

pořadí na kandidátce: 4

10.8 % (126 hlasů)

6

Jana Nohová

pořadí na kandidátce: 5

10.6 % (123 hlasů)

7

Jan Novák

pořadí na kandidátce: 6

10.8 % (125 hlasů)

8

Adéla Bíbrlová

pořadí na kandidátce: 8

11.4 % (133 hlasů)

9

Zdeněk Brynych

pořadí na kandidátce: 9

11.4 % (132 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Sojovice

Volba pro Sojovice

1

Ing. Bc. Petr Obdržálek státní zaměstnanec, věk: 49 let

2

Ing. Michaela Vlachá státní zaměstnanec, věk: 46 let

3

Bc. Karel Zahrádka soukromý podnikatel, věk: 57 let

4

Ivana Formánková státní zaměstnanec, věk: 47 let

5

Jana Nohová účetní, věk: 47 let

6

Jan Novák servisní technik, věk: 43 let

7

Ing. Renata Krucká zemědělský podnikatel, věk: 50 let

8

Adéla Bíbrlová administrativní pracovnice vnitřního prodejního servisu, věk: 30 let

9

Zdeněk Brynych hasič - strojník, věk: 39 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Sojovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Sojovice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.