Výsledky komunálních voleb 2022: Plískov

100 % okrsků sečteno
78 % volební účast
100 %

OBČANÉ PRO PLÍSKOV

OBČANÉ PRO PLÍSKOV

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Plískov (celkem 5 zastupitelů)

OBČANÉ PRO PLÍSKOV (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Radek Škrdlant

pořadí na kandidátce: 1

21.2 % (58 hlasů)

2

Ing. Martin Štochl

pořadí na kandidátce: 4

20.1 % (55 hlasů)

3

Lumír Kratochvíl

pořadí na kandidátce: 2

17.2 % (47 hlasů)

4

Anna Budínová

pořadí na kandidátce: 3

16.1 % (44 hlasů)

5

Jiří Ekl

pořadí na kandidátce: 5

12.8 % (35 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Plískov

OBČANÉ PRO PLÍSKOV

1

Radek Škrdlant státní zaměstnanec, věk: 47 let

2

Lumír Kratochvíl živnostník, věk: 43 let

3

Anna Budínová v důchodu, věk: 61 let

4

Ing. Martin Štochl podnikatel, věk: 34 let

5

Jiří Ekl soukromý zemědělec, věk: 59 let

6

Václav Ličík podnikatel, věk: 43 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Známé tváře ve volbách: Schillerová, Šlachta nebo Okamura. Kdo uspěl a kdo propadl?

Z bývalého šéfa protimafiánského útvaru Roberta Šlachty bude možná starosta. V rodných Pohořelicích na jižní Moravě vyhrál s velkým náskokem letošní komunální volby. Ze známých tváří uspěl také prezidentův kancléř Vratislav Mynář v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Naopak mezi neúspěšné se zařadila třeba bývalá ministryně financí Alena Schillerová. Do politiky vstoupil i další člen rodiny Okamurů.

KOMUNÁLNÍ VOLBY: Jak se volilo ve vaší obci? Podívejte se na souhrnné výsledky

Letošní komunální volby má Česká republika za sebou. Všechny hlasy již byly sečteny a je jasno, kdo na radnicích měst, městysů a vesnic usedne. Podívejte se na velký souhrn CNN Prima NEWS a zjistěte, jak si politické strany a hnutí vedly právě ve vašich domovských obcích. V textu jsme pro vás připravili výsledky voleb na pražském magistrátu, v městských částech hlavního města a také v krajských městech. Na další místa České republiky se podívejte v naší interaktivní mapě.

Senát je dobře placené odkladiště neúspěšných politiků. Zbytečná instituce, zdůraznil Zeman

Senát je elegantní a dobře placené odkladiště neúspěšných politiků, řekl prezident Miloš Zeman na konto horní komory parlamentu. V nedělní povolební Partii Terezie Tománkové se opřel nejen do šéfa Senátu Miloše Vystrčila, který ve svém obvodu postoupil do druhého kola hlasování, ale také do svých někdejších prezidentských protikandidátů. O horní komoře prezident rovněž řekl, že je to „zbytečná až škodlivá instituce“.

Komunální politika je jako swingers party, říká expert. V Praze ale harakiri od Spolu nečeká

Přestože komunální volby obvykle probíhají jako „politická swingers party“, kde se na stranickou příslušnost příliš nehledí, v Praze toto nehrozí, jelikož vedení vládních stran nedopustí koalici Spolu s hnutím ANO, která by mohla být pro koalici zdrcující. V pořadu 360° to řekl politický expert Petros Michopulos. Také podle komentátorky Lenky Zlámalové se nakonec lídr pražského Spolu Bohuslav Svoboda (ODS) a pirátský kapitán Zdeněk Hřib (Piráti) dokážou přenést přes vyostřenou předvolební kampaň. Politika je podle ní divadlo.

Škrábání pravou rukou za levým uchem a 40 let s jednou manželkou. Co padlo v nedělní Partii?

Nedělní Partie Terezie Tománkové po komunálních a senátních volbách přinesla ostrou výměnu názorů i vyhrocené hádky. Tématem ovšem nebyly jen komunální a senátní volby. Lidovecký ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka se pustil do šéfa SPD Tomia Okamury kvůli skákání do řeči. Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) si zase rýpnul do exministryně financí Aleny Schillerové (ANO), že ji ve volbách na domácí půdě nepodpořilo moc lidí. Vybrali jsme pro vás nejlepší hlášky z Partie.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Plískov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Plískov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.