Výsledky komunálních voleb 2022: Žďár

100 % okrsků sečteno
48.02 % volební účast
100 %

Žďár 2022

Žďár 2022

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBedřichovBenešovBlanskoBořitovBorotínBoskoviceBrťov-JenečBukovinaBukovinkaBýkoviceČerná HoraČernoviceCetkoviceChrudichromyCrhovDeštnáDlouhá LhotaDoubravice nad SvitavouDrnoviceHabrůvkaHodonínHolštejnHorní PoříčíHorní SmržovJabloňanyJedovniceKněževesKníniceKořenecKotvrdoviceKozárovKrasováKřetínKrhovKřtěnovKřtinyKulířovKunčina VesKuniceKuničkyKunštátLažanyLazinovLetoviceLhota RapotinaLhota u LysicLhota u OlešniceLipovecLipůvkaLoukaLuběLudíkovLysiceMakovMalá LhotaMalá RoudkaMíchovMiloniceNěmčiceNýrovOboraOkrouhláOlešniceOlomučanyOstrov u MacochyPaměticePetrovPetroviceProstřední PoříčíRájec-JestřebíRáječkoRoubaninaRozseč nad KunštátemRozsíčkaRudiceŠebetovSebraniceŠebrov-KateřinaSenetářovSkalice nad SvitavouSkrchovSloupŠošůvkaSpešovŠtěchovStvolováSuchýSudiceSulíkovSvětláSvinošiceSvitávkaTasoviceUhřiceÚjezd u BoskovicÚjezd u Černé HoryÚsobrnoÚstupValchovVanoviceVavřinecVážanyVelenovVelké OpatoviceVilémoviceVískyVoděradyVranováVysočanyZávistZbraslavecŽďárŽďárnáŽernovníkŽerůtky

Zvolení zastupitelé v obci Žďár (celkem 9 zastupitelů)

Žďár 2022 (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Patrik Mikulášek

pořadí na kandidátce: 1

11.6 % (106 hlasů)

2

Bc. Jan Novotný

pořadí na kandidátce: 2

11.8 % (108 hlasů)

3

Ing. David Živný

pořadí na kandidátce: 3

11.5 % (105 hlasů)

4

Dagmar Havlíková

pořadí na kandidátce: 4

10.4 % (95 hlasů)

5

Ladislav Novotný

pořadí na kandidátce: 5

10.9 % (100 hlasů)

6

Mgr. Miloš Malík

pořadí na kandidátce: 6

10.1 % (92 hlasů)

7

Ing. Milan Smatana

pořadí na kandidátce: 7

11.8 % (108 hlasů)

8

Pavel Kakáč

pořadí na kandidátce: 8

10.8 % (99 hlasů)

9

Vladimír Marek

pořadí na kandidátce: 9

11.1 % (101 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Žďár

Žďár 2022

1

Patrik Mikulášek vedoucí oddělení organizace a plánování údržby, věk: 44 let

2

Bc. Jan Novotný státní úředník, věk: 46 let

3

Ing. David Živný lesní správce, věk: 42 let

4

Dagmar Havlíková důchodce, věk: 71 let

5

Ladislav Novotný pracovník údržby obce, věk: 29 let

6

Mgr. Miloš Malík programátor, věk: 42 let

7

Ing. Milan Smatana obchodní manager, věk: 56 let

8

Pavel Kakáč mistr, věk: 45 let

9

Vladimír Marek keramik, věk: 51 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Babiš šetřil na rautu a Nacher myl auto. ANO působí po volbách odevzdaně

Kandidát na pražského primátora za ANO Patrik Nacher si v sobotu nechal vyčistit auto, první místopředseda strany Karel Havlíček byl na výlovu a šéf hnutí Andrej Babiš v Karlových Varech. Zavřely se volební místnosti a hnutí ANO se proměnilo, z velkolepé kampaně s obytňákem se stal nejchudší raut na štábu, kam nejdůležitější politici přijeli pozdě. I když se hnutí v komunálních i senátních volbách podle dosavadních výsledků celkem daří, po volbách působí odevzdaně.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Žďár sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Žďár a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.