Výsledky komunálních voleb 2022: Ústí

100 % okrsků sečteno
52.14 % volební účast
100 %

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BělotínBeňovBezuchovBochořBohuslávkyBrodek u PřerovaBukBýškoviceČechyČelechoviceČernotínCísařovCitovDobrčiceDolní NětčiceDolní TěšiceDolní ÚjezdDomaželiceDřevohosticeGrymovHlinskoHorní MoštěniceHorní NětčiceHorní TěšiceHorní ÚjezdHrabůvkaHradčanyHraniceHustopeče nad BečvouJezerniceJindřichovKladníkyKlokočíKojetínKokoryKřenoviceKřtomilLazníčkyLazníkyLhotaLhotkaLipník nad BečvouLipováLíšnáLobodiceLuboměř pod StrážnouMalhoticeMěrovice nad HanouMilenovMilotice nad BečvouNahošoviceNelešoviceOldřichovOlšovecOpatoviceOplocanyOprostoviceOsek nad BečvouParšovicePartutovicePavlovice u PřerovaPodolíPolkovicePolomPotštátPřerovPřestavlkyProseniceProvodoviceRadíkovRadkova LhotaRadkovyRadotínRadslaviceRadvaniceRakovŘíkoviceRokytniceRouskéŠišmaSkaličkaSoběchlebySobíškyŠpičkyStará VesStříbrniceStřítež nad LudinouSušiceTeplice nad BečvouTovačovTroubkyTučínTuroviceTýn nad BečvouUhřičiceÚstíVeselíčkoVěžkyVlkošVšechoviceVýklekyZábeštní LhotaŽákoviceZámrskyŽelatovice

Zvolení zastupitelé v obci Ústí (celkem 7 zastupitelů)

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Vladimír Hotař

pořadí na kandidátce: 4

14.8 % (185 hlasů)

2

Libor Vykopal

pořadí na kandidátce: 1

14.4 % (180 hlasů)

3

Petr Hadaš

pořadí na kandidátce: 2

12.5 % (157 hlasů)

4

Věra Koutná

pořadí na kandidátce: 3

13.1 % (164 hlasů)

5

Ing. Antonín Machanec

pořadí na kandidátce: 5

12.6 % (158 hlasů)

6

Ing. Ondřej Uhýrek

pořadí na kandidátce: 6

11.5 % (144 hlasů)

7

Renáta Vaculová

pořadí na kandidátce: 7

11.4 % (143 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Ústí

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

1

Libor Vykopal automechanik, věk: 61 let

2

Petr Hadaš účetní, věk: 42 let

3

Věra Koutná vychovatelka, věk: 48 let

4

Vladimír Hotař jednatel společnosti, věk: 52 let

5

Ing. Antonín Machanec geodet, věk: 54 let

6

Ing. Ondřej Uhýrek IT analytik, věk: 38 let

7

Renáta Vaculová administrativa, věk: 41 let

8

Martin Hapala tech. pracovník, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Účast v senátních volbách je zatím bídná. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

Druhé kolo senátních voleb provází velmi slabá účast, podobně jako tomu bylo v minulosti. O něco více lidí přichází do volebních místností na Jihlavsku, kde se vede ostře sledovaný souboj mezi šéfem Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a kandidátkou ANO Janou Nagyovou. Celkem voliči rozhodují o 24 z 27 nových senátorů, tři byli zvoleni už minulý týden v prvním kole.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Ústí sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Ústí a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.