
Vlak ve Zlíně málem smetl dvě auta. Drsné záběry ukazují, že k tragédii chyběla chvilička
Vlak ve Zlíně málem smetl dvě auta. Drsné záběry ukazují, že k tragédii chyběla chvilička
Ostravskému raperovi hrozí 12 let vězení. Hard Rico měl být členem organizované skupiny
Extrémně vzácná nemoc se objevila na Slovensku. Podívejte se, jaké jsou příznaky Q horečky
Na letišti v severním Alžírsku se zřítilo letadlo. Na místě jsou mrtví
STAN kvůli kauze bitcoin přitvrzuje: Členka předsednictva požaduje rezignaci Decroix
PŘEHLEDNĚ: Penále pro dodavatele i smlouva na požádání. Lidé mají v energetice silnější práva
Cenu elektřiny Čechům navyšují poplatky a regulace. Kdy je nejlepší doba změnit dodavatele?
Školní výbava se vyšplhá do tisíců korun. Stát nabízí pomoc, jak si o ni říct?
Ukrajinci příliš zatěžují naši zemi, míní většina Čechů. Lidé jsou unaveni, ukazuje průzkum
Bombardování přežili, domů nesmějí. Moskva rozprodává byty Ukrajinců na okupovaném území
Naše Opatovice
54,09 %
Naše Opatovice
54,09 %
Sdružení pro kulturu a rozvoj Opatovic
45,91 %
Sdružení pro kulturu a rozvoj Opatovic
45,91 %
1
Ing. Zdeněk Keclík
pořadí na kandidátce: 1
15,26 % (304 hlasů)
2
MUDr. Martin Hlavatý
pořadí na kandidátce: 2
13,91 % (277 hlasů)
3
Bc. Martin Svoboda
pořadí na kandidátce: 3
10,74 % (214 hlasů)
4
Tomáš Povolný
pořadí na kandidátce: 4
11,60 % (231 hlasů)
5
Ing. Jan Pokorný, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 5
9,39 % (187 hlasů)
1
Martin Zgudka
pořadí na kandidátce: 7
14,26 % (241 hlasů)
2
Roman Duchoň
pořadí na kandidátce: 2
12,84 % (217 hlasů)
3
Ing. Martina Tinzlová
pořadí na kandidátce: 1
12,66 % (214 hlasů)
4
Ing. Vladimír Bednář
pořadí na kandidátce: 3
12,66 % (214 hlasů)
1
Ing. Zdeněk Keclík starosta obce, věk: 58 let
2
MUDr. Martin Hlavatý lékař, věk: 48 let
3
Bc. Martin Svoboda analytik/programátor, věk: 34 let
4
Tomáš Povolný řidič z povolání, věk: 43 let
5
Ing. Jan Pokorný, Ph.D. konstruktér, věk: 40 let
6
David Morávek OSVČ, věk: 48 let
7
Cecília Ryšková team leader, věk: 39 let
8
Ondřej Keclík konstruktér, věk: 30 let
9
Jana Tomková dispečerka, věk: 45 let
1
Ing. Martina Tinzlová softwarový analytik, věk: 50 let
2
Roman Duchoň obkladač, věk: 43 let
3
Ing. Vladimír Bednář vývojový inženýr, věk: 39 let
4
Ing. Jakub Hasilík obchodní ředitel, věk: 35 let
5
Lukáš Zavrtal jednatel stavební firmy, věk: 31 let
6
Milan Gruška řidič, věk: 57 let
7
Martin Zgudka OSVČ, věk: 44 let
8
Dana Praxová administrativní pracovnice, věk: 50 let
9
David Trnka strážník městské policie, věk: 48 let
Poslankyně a členka předsednictva vládního hnutí STAN Hana Naiclerová v úterý řekla České televizi (ČT), že ministryně spravedlnosti Eva Decroix (ODS) by měla kvůli poslednímu vývoji takzvané bitcoinové kauzy odstoupit. Reagovala tak na to, že bývalý koordinátor pro objasnění kauzy David Uhlíř po předčasném ukončení spolupráce s ministerstvem už nehodlá vypracovat závěrečnou zprávu. O působení Uhlíře i Decroix by mělo podle informací ČT jednat celé předsednictvo STAN.
Přinášíme nový hudební zákrok! Tak se představuje na webových stránkách kapela Chirurgové z dovozu, která je v aktuální volební kampani spojena s hnutím SPD. Podle zveřejněných skladeb stojí skupina i za reggae písní SPD, která vyvolala na sítích mnoho reakcí. Hnutí původně slibovalo, že „Chirurgové“ vystoupí i na jarmarcích SPD, na koncerty ale nedošlo. Mluvčí hnutí Lenka Čejková pro CNN Prima NEWS popsala, jak spolupráce vznikla, a zmínila také, že na vystoupení nakonec dojde. Co se skrývá za hudebním tělesem, jehož členové nejsou tak úplně z masa a kostí?
Rozhodně považuji za obrovskou chybu, že jsem mohl inspirovat k nepřiměřené jízdě. Svého jednání je mi líto, nedomyslel jsem následky. Na sociálních sítích to uvedl Filip Turek, který se tak vrátil ke svému jarnímu prohřešku na dálnici D5 u Plzně. Europoslanec a středočeský lídr Motoristů kromě jiného oznámil, že poslal 50 tisíc korun Fondu pro oběti nehod. Policie vyšetřování přestupku odložila.
Pokud si někdo myslí, že Tomio Okamura kampaní o „chirurzích z dovozu“ porušil zákony, musíme je opravit. Plakáty byly vyjádřením politického názoru, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS předseda strany Svobodní Libor Vondráček, který bude v podzimních volbách kandidovat za Okamurovo hnutí SPD. Naopak místopředseda TOP 09 Matěj Ondřej Havel uvedl, že rasová nenávist není názorem. Okamura podle jeho názoru zákon porušil. Zdůraznil však, že finální rozhodnutí je na soudu.
Bookmakeři tento týden začali vypisovat zvláštní sázkové kurzy na nadcházející volby do Poslanecké sněmovny. A o vítězi mají jasno. Favoritem je v souladu s průzkumy hnutí ANO. Řádově nižší jsou pak podle Tipsportu šance ostatních politických subjektů.
Jihomoravská zastupitelka a kandidátka komunistického Stačilo! do Poslanecké sněmovny Petra Rédová spojila volební kampaň s odkazem studenta Jana Palacha. „Zapalme v sobě Palacha – ne bolestí, ale pravdou,“ napsala v příspěvku, který však později smazala. Od politiků TOP 09 se ozývá, že jde o absolutní vrchol neúcty. Předseda poslaneckého klubu strany Jan Jakob dokonce uvedl, že „komunisti ve Stačilo! jsou zločinci a hyeny“. Do kandidátky za komunistické hnutí se mimo jiné ostře pustil herec Jan Hrušínský.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living