Výsledky komunálních voleb 2022: Hosty

100 % okrsků sečteno
63.64 % volební účast
74.4 %

Sdružení nezávislých kandidátů Pro Hosty

Sdružení nezávislých kandidátů Pro Hosty

74.4 %

12.7 %

JAN KOMRSKA

JAN KOMRSKA

12.7 %

9.1 %

PAVEL MATĚJKA

PAVEL MATĚJKA

9.1 %

3.8 %

Věra Tomková

Věra Tomková

3.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Hosty (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Pro Hosty (zisk 6 z 7 zastupitelů)

1

Luboš Hladeček

pořadí na kandidátce: 7

16.7 % (49 hlasů)

2

Bc. Pavla Hladečková

pořadí na kandidátce: 2

15.7 % (46 hlasů)

3

Ing. Miroslav Panoch

pořadí na kandidátce: 1

12.3 % (36 hlasů)

4

Leoš Joura

pořadí na kandidátce: 3

14.7 % (43 hlasů)

5

Jitka Stejskalová

pořadí na kandidátce: 4

13.0 % (38 hlasů)

6

Leoš Joura

pořadí na kandidátce: 5

14.7 % (43 hlasů)

JAN KOMRSKA (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jan Komrska

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (50 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hosty

Sdružení nezávislých kandidátů Pro Hosty

1

Ing. Miroslav Panoch stavbyvedoucí, věk: 57 let

2

Bc. Pavla Hladečková OSVČ, věk: 29 let

3

Leoš Joura zámečník, věk: 46 let

4

Jitka Stejskalová účetní, věk: 48 let

5

Leoš Joura student, věk: 24 let

6

Roman Máchal projektový manažer, věk: 52 let

7

Luboš Hladeček vedoucí výroby, věk: 54 let

JAN KOMRSKA

1

Jan Komrska policista, věk: 38 let

PAVEL MATĚJKA

1

Pavel Matějka programátor, věk: 37 let

Věra Tomková

1

Věra Tomková důchodkyně, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Nemají co nabídnout, kritizoval Babiš kandidáty na Hrad. Schytal to od Nerudové i Kalouska

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zkritizoval všechny tři kandidáty, které hodlá koalice Spolu v prezidentských volbách podpořit. Na sociálních sítích se tak opřel do generála Petra Pavla, senátora Pavla Fischera i do ekonomky Danuše Nerudové. Bývalá rektorka brněnské Mendelovy univerzity si to však nenechala líbit. Později se do diskuse zapojil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ani on si v případě kritiky Babiše nebral servítky.

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Hosty sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hosty a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.