Výsledky komunálních voleb 2022: Pravy

100 % okrsků sečteno
71.95 % volební účast
57.1 %

PRO PRAVY

PRO PRAVY

57.1 %

42.9 %

PRAVY nás baví

PRAVY nás baví

42.9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Pravy (celkem 5 zastupitelů)

PRO PRAVY (zisk 3 z 5 zastupitelů)

1

Petr Bartaloš

pořadí na kandidátce: 3

20.5 % (32 hlasů)

2

Ing. Lada Jiřičková

pořadí na kandidátce: 1

19.2 % (30 hlasů)

3

Petra Špásová

pořadí na kandidátce: 2

17.3 % (27 hlasů)

PRAVY nás baví (zisk 2 z 5 zastupitelů)

1

Václav Hlavatý

pořadí na kandidátce: 1

22.2 % (26 hlasů)

2

Lucie Klejchová

pořadí na kandidátce: 4

19.7 % (23 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Pravy

PRO PRAVY

1

Ing. Lada Jiřičková bankovní úředník, věk: 47 let

2

Petra Špásová skladová účetní, věk: 44 let

3

Petr Bartaloš dispečer, věk: 46 let

4

Karel Mrázek OSVČ, věk: 49 let

5

Gita Tomášková samostatná účetní, věk: 52 let

6

Ing. Petra Vaníčková OSVČ, věk: 38 let

PRAVY nás baví

1

Václav Hlavatý důchodce, věk: 69 let

2

Marcela Váňová důchodce, věk: 62 let

3

Bohuslava Nováková hlídač - ošetřovatel skotu, věk: 57 let

4

Lucie Klejchová student vysoké školy, věk: 21 let

5

Ing. Jaroslav Gajdošík důchodce, věk: 72 let

6

Soňa Ječná rodičovská dovolená, věk: 39 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Drtivá prohra i konec v politice. Čeho se Babiš bojí a proč na Hrad možná kandidovat nebude?

Bojí se drtivé prohry, která by znamenala konec v politice, svou roli hraje i probíhající soud, věk nebo vidina premiérského křesla. Češi už několik měsíců spekulují o tom, zda poslanec, bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš bude v lednových volbách kandidovat na prezidenta. Poslední dobou totiž přibývá hlasů, podle nichž se do boje o Hrad nakonec nezapojí. Proč by se tak mohl rozhodnout?

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Pravy sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Pravy a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.