Výsledky komunálních voleb 2022: Butoves

100 % okrsků sečteno
43.75 % volební účast
100 %

Butova ves

Butova ves

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Butoves (celkem 7 zastupitelů)

Butova ves (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Bob Šviha

pořadí na kandidátce: 1

15.8 % (72 hlasů)

2

Bohumil Zach

pořadí na kandidátce: 2

13.8 % (63 hlasů)

3

Mgr. Iveta Nyčová

pořadí na kandidátce: 3

13.4 % (61 hlasů)

4

Ing. Zbyněk Jiránek

pořadí na kandidátce: 4

15.1 % (69 hlasů)

5

Jitka Švihová

pořadí na kandidátce: 5

13.4 % (61 hlasů)

6

Ing. Jaromír Kolář

pořadí na kandidátce: 6

14.5 % (66 hlasů)

7

Dagmar Benešová

pořadí na kandidátce: 7

14.0 % (64 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Butoves

Butova ves

1

Bob Šviha starosta obce Butoves, správce sítě, věk: 46 let

2

Bohumil Zach technik, věk: 40 let

3

Mgr. Iveta Nyčová učitelka, věk: 55 let

4

Ing. Zbyněk Jiránek ekonom, věk: 61 let

5

Jitka Švihová správce majetku, bytová designerka, věk: 45 let

6

Ing. Jaromír Kolář projektant dopravních staveb, věk: 33 let

7

Dagmar Benešová kuchařka, věk: 59 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Drtivá prohra i konec v politice. Čeho se Babiš bojí a proč na Hrad možná kandidovat nebude?

Bojí se drtivé prohry, která by znamenala konec v politice, svou roli hraje i probíhající soud, věk nebo vidina premiérského křesla. Češi už několik měsíců spekulují o tom, zda poslanec, bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš bude v lednových volbách kandidovat na prezidenta. Poslední dobou totiž přibývá hlasů, podle nichž se do boje o Hrad nakonec nezapojí. Proč by se tak mohl rozhodnout?

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Butoves sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Butoves a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.