
V Dolanech hořel bývalý vepřín, škoda přesáhne milion korun. Příčina není jasná
V Dolanech hořel bývalý vepřín, škoda přesáhne milion korun. Příčina není jasná
STEM: Spojení pod SPD přeskočilo STAN. Stačilo! a Motoristé na hranici vstupu do Sněmovny
Nepochopitelný hyenismus. Na Olomoucku někdo střílí po čápech, dva uhynuli
Nepochopitelný hyenismus. Na Olomoucku někdo střílí po čápech, dva uhynuli
Výbuch pyrotechniky mezi fanoušky v Ostravě. Zranilo se pět lidí, včetně dítěte
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zrno: Putinovo příměří je fraška. Pro Rusy je důležitější oslava Velikonoc, dodal Just
STEM: Spojení pod SPD přeskočilo STAN. Stačilo! a Motoristé na hranici vstupu do Sněmovny
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Zrno: Putinovo příměří je fraška. Pro Rusy je důležitější oslava Velikonoc, dodal Just
Správná volba pro Ondřejov, Třemblaty a Turkovice
100,00 %
Správná volba pro Ondřejov, Třemblaty a Turkovice
100,00 %
1
Mgr. Vladimír Zámyslický
pořadí na kandidátce: 1
7,64 % (299 hlasů)
2
David Kvapil
pořadí na kandidátce: 2
7,10 % (278 hlasů)
3
Ing. Václav Beránek
pořadí na kandidátce: 3
6,31 % (247 hlasů)
4
Ing. Kateřina Preislerová Štolcová
pořadí na kandidátce: 4
6,79 % (266 hlasů)
5
Josef Brabec
pořadí na kandidátce: 5
6,41 % (251 hlasů)
6
Martin Keclík
pořadí na kandidátce: 6
6,77 % (265 hlasů)
7
prof. Ing. Goce Chadzitaskos, CSc.
pořadí na kandidátce: 7
6,23 % (244 hlasů)
8
Mgr. Romana Brilová
pořadí na kandidátce: 8
6,87 % (269 hlasů)
9
Mgr. Daniel Mašek
pořadí na kandidátce: 9
6,41 % (251 hlasů)
10
Pavel Vávra
pořadí na kandidátce: 10
6,13 % (240 hlasů)
11
Jan Šafra
pořadí na kandidátce: 11
6,54 % (256 hlasů)
12
Mgr. Ivana Staňková
pořadí na kandidátce: 12
6,62 % (259 hlasů)
13
MUDr. Jaroslava Kölblová
pořadí na kandidátce: 13
6,82 % (267 hlasů)
14
Ing. Tomáš Keclík
pořadí na kandidátce: 14
6,69 % (262 hlasů)
15
Petr Kölbl
pořadí na kandidátce: 15
6,59 % (258 hlasů)
1
Mgr. Vladimír Zámyslický starosta, věk: 55 let
2
David Kvapil jednatel společnosti, věk: 44 let
3
Ing. Václav Beránek obchodní a technický zástupce, věk: 60 let
4
Ing. Kateřina Preislerová Štolcová OSVČ, věk: 39 let
5
Josef Brabec supervizor dohledového centra, věk: 48 let
6
Martin Keclík hasič, věk: 40 let
7
prof. Ing. Goce Chadzitaskos, CSc. vysokoškolský učitel, věk: 69 let
8
Mgr. Romana Brilová ředitelka mateřské školy, věk: 48 let
9
Mgr. Daniel Mašek právník, věk: 50 let
10
Pavel Vávra ředitel společnosti, věk: 42 let
11
Jan Šafra OSVČ, věk: 65 let
12
Mgr. Ivana Staňková učitelka, věk: 49 let
13
MUDr. Jaroslava Kölblová lékařka, věk: 70 let
14
Ing. Tomáš Keclík OSVČ, věk: 37 let
15
Petr Kölbl obchodní referent, věk: 43 let
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 33 procent hlasů a 79 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka nově náleží SPD, kterému STEM predikuje zhruba 11 procent. Kromě čtvrtých Starostů by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, hnutí Stačilo! a Motoristé sobě.
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living