Výsledky komunálních voleb 2022: Hájek

100 % okrsků sečteno
71.43 % volební účast
19.3 %

Jaroslav Šváb

Jaroslav Šváb

19.3 %

16.7 %

Miroslav Husinecký

Miroslav Husinecký

16.7 %

15.8 %

Tomáš Jadrný

Tomáš Jadrný

15.8 %

14 %

Miroslav Jandl

Miroslav Jandl

14 %

12.3 %

Alexej Shesteryk

Alexej Shesteryk

12.3 %

11.4 %

Ing. Magdalena Melková

Ing. Magdalena Melková

11.4 %

10.5 %

Stanislav Brych

Stanislav Brych

10.5 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BavorovBělčiceBezdědoviceBílskoBlatnáBratroniceBřezíBudyněBuziceČečeloviceCehniceČejeticeČepřoviceČesticeChelčiceChlumChobotChrášťoviceČíčeniceDoubraviceDrachkovDrahoniceDrážovDřešínDroužeticeHajanyHájekHlupínHorní PoříčíHornosínHosloviceHošticeJinínKadovKaleniceKatoviceKladrubyKoceloviceKrajníčkoKraselovKrašloviceKrejniceKrty-HradecKuřimanyKváskoviceLažánkyLažanyLibějoviceLiběticeLitochoviceLnářeLomMačkovMaleniceMečichovMěkynecMilejoviceMiloňoviceMnichovMutěniceMyšticeNebřehoviceNěmčiceNěměticeNihošoviceNišoviceNová VesNovosedlyOsekParačovPivkovicePohorovicePracejovicePřechovicePředmířPřední ZborovicePředslavicePřešťoviceRadějoviceRadomyšlRadošoviceŘepiceRovnáSedliceSkálySkočiceŠkvořeticeSlaníkSousedoviceŠtěchoviceŠtěkeňStožiceStrakoniceStrašiceStřelské HošticeStrunkovice nad VolyňkouTchořoviceTřebohosticeTřešoviceTruskoviceÚlehleÚniceUzeniceUzeničkyVacoviceVelká TurnáVodňanyVoleniceVolyněZáboříZahorčiceZvotoky

Zvolení zastupitelé v obci Hájek (celkem 5 zastupitelů)

Jaroslav Šváb (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Jaroslav Šváb

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (22 hlasů)

Miroslav Husinecký (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Miroslav Husinecký

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (19 hlasů)

Tomáš Jadrný (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Tomáš Jadrný

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (18 hlasů)

Miroslav Jandl (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Miroslav Jandl

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (16 hlasů)

Alexej Shesteryk (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Alexej Shesteryk

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (14 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hájek

Jaroslav Šváb

1

Jaroslav Šváb voják, věk: 42 let

Miroslav Husinecký

1

Miroslav Husinecký důchodce, věk: 67 let

Tomáš Jadrný

1

Tomáš Jadrný truhlář, věk: 30 let

Miroslav Jandl

1

Miroslav Jandl OSVČ, věk: 46 let

Alexej Shesteryk

1

Alexej Shesteryk řidič, věk: 36 let

Ing. Magdalena Melková

1

Ing. Magdalena Melková praktická sestra, věk: 54 let

Stanislav Brych

1

Stanislav Brych vrátný, věk: 48 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Klobása, toast s avokádem i štrúdl. Co strany nabízí ve štábech a kde je raut nejchudší?

Chleba s avokádem, grilované kuře nebo klobása, ale i štrúdl nebo další sladkosti. I když do většiny volebních štábů ještě nedorazilo mnoho politiků, novináři jsou už většinou kompletní. Strany se jim snaží čekání zpříjemnit alespoň občerstvením. Letos jsou ale rauty chudší, než byly během voleb do Poslanecké sněmovny. Kde se co podává a kde nejvíc šetří?

Sledujte Partii s prezidentem Zemanem. Jak zhodnotí výsledky obecních a senátních voleb?

Kdo je vítězem a kdo poraženým? Výsledky komunálních a senátních voleb v Partii Terezie Tománkové okomentuje prezident Miloš Zeman. Poté bude následovat velká politická diskuse s předsedou Senátu Vystrčilem (ODS), místopředsedkyní ANO Schillerovou, vicepremiérem a šéfem lidovců Jurečkou a s předsedou SPD Okamurou. Partii sledujte v neděli od 11:00 na CNN Prima NEWS, na Primě nebo v tomto článku.

Nejstarší kandidát voleb na Moravě: Jsem astrolog, zachrání nás jen celosvětový stát

Josef Orszulík se narodil 20. června 1930, přesto se pokusil získat mandát v komunálních volbách. Jeho otec býval komorníkem u hraběte Larische v Karviné, on sám se voličům představil na kandidátce jako astrolog a filozof. Je mu 92 let, a kdyby v hlasování uspěl, mohl být až do roku 2026 zastupitelem, tedy do 96 let! Už předem ale hlásil prohru: „Vím, že nemám šanci.“ Kandidoval na 54. pozici nevýznamného politického hnutí Švýcarská demokracie v Ostravě.

Živě
ON-LINE: V boji o Senát zatím vede ANO v 11 obvodech. Jistý postup má i Vystrčil

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Lidé si mohli volit nové zastupitele obcí, měst a městských obvodů a obměnit třetinu Senátu. Do zastupitelstev je sečtena třetina hlasů. Po jejich sečtení vedla ze stran kandidujících samostatně KDU-ČSL před STAN. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) vede v senátních volbách v Jihlavě, v prvním kole ale zřejmě nezvítězí. Naopak mandát v Senátu by mohl už tuto sobotu získat na Bruntálsku Ladislav Václavec (za ANO). Tuzemsko dále čeká na výsledky.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Hájek sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hájek a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.