Výsledky komunálních voleb 2022: Brodce

100 % okrsků sečteno
26.76 % volební účast
100 %

Jistota pro Brodce

Jistota pro Brodce

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Brodce (celkem 9 zastupitelů)

Jistota pro Brodce (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Edita Nová

pořadí na kandidátce: 1

11.5 % (152 hlasů)

2

Petr Šelepa

pořadí na kandidátce: 2

12.1 % (160 hlasů)

3

Ing. Jaroslav Trojan

pořadí na kandidátce: 3

10.4 % (138 hlasů)

4

Martin Hůlka

pořadí na kandidátce: 4

11.8 % (156 hlasů)

5

Mgr. Petra Hrnčířová

pořadí na kandidátce: 5

11.0 % (145 hlasů)

6

Petr Šulc

pořadí na kandidátce: 6

10.7 % (141 hlasů)

7

Miloslav Vydra

pořadí na kandidátce: 7

11.1 % (147 hlasů)

8

Jiří Stibrányi

pořadí na kandidátce: 8

10.6 % (140 hlasů)

9

Marie Stříbrná

pořadí na kandidátce: 9

10.7 % (142 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Brodce

Jistota pro Brodce

1

Edita Nová starostka, věk: 67 let

2

Petr Šelepa projektant, věk: 56 let

3

Ing. Jaroslav Trojan důchodce, věk: 69 let

4

Martin Hůlka modelář, věk: 49 let

5

Mgr. Petra Hrnčířová učitelka, věk: 44 let

6

Petr Šulc živnostník, věk: 47 let

7

Miloslav Vydra technik, věk: 61 let

8

Jiří Stibrányi nástrojař, věk: 45 let

9

Marie Stříbrná referentka, věk: 36 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Brodce sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Brodce a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.