Výsledky komunálních voleb 2022: Staré Místo

100 % okrsků sečteno
47.83 % volební účast
100 %

Za rozvoj obce

Za rozvoj obce

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Staré Místo (celkem 7 zastupitelů)

Za rozvoj obce (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

František Másnica

pořadí na kandidátce: 1

15.2 % (76 hlasů)

2

MVDr. Michaela Prousková

pořadí na kandidátce: 6

14.6 % (73 hlasů)

3

Lucie Pazderníková

pořadí na kandidátce: 2

13.8 % (69 hlasů)

4

Rudolf Miška

pořadí na kandidátce: 3

13.6 % (68 hlasů)

5

Jana Romanová

pořadí na kandidátce: 4

13.0 % (65 hlasů)

6

Vratislav Nasikovský

pořadí na kandidátce: 5

12.4 % (62 hlasů)

7

Dominik Pikard, DiS.

pořadí na kandidátce: 7

9.8 % (49 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Staré Místo

Za rozvoj obce

1

František Másnica traktorista, věk: 52 let

2

Lucie Pazderníková účetní, věk: 45 let

3

Rudolf Miška dělník, věk: 46 let

4

Jana Romanová ředitelka mateřské školy, věk: 57 let

5

Vratislav Nasikovský strojník pracovních strojů, asfaltér, věk: 48 let

6

MVDr. Michaela Prousková úředník, věk: 33 let

7

Dominik Pikard, DiS. nezaměstnaný, věk: 24 let

8

Tomáš Kučera vedoucí linky, věk: 51 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kalousek: Vystrčilův úspěch je vítězstvím demokracie. Umím si jej představit na Hradě

Pravděpodobný suverénní výsledek předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS) v prvním kole senátního souboje s Janou Nagyovou (ANO), která je obviněná v kauze Čapí hnízdo, je vítězství demokracie nad populismem. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl exministr financí a bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten zavítal, prý jako běžný občan, do restaurace nedaleko volebního štábu koalice Spolu. Zároveň uvedl, že by podle něj byl Vystrčil dobrým kandidátem na prezidenta.

Za váš hlas dám pětistovku. Na severu Čech došlo k několika případům volebního kupčení

Policie podezřívá z maření voleb muže, který měl v Mikulášovicích na Děčínsku slíbit nejméně dvěma lidem až 500 korun za konkrétní volbu do zastupitelstva obce. Policie přijala téměř dvě desítky podnětů, které se týkaly průběhu voleb v Ústeckém kraji – ve většině případů šlo o možné kupčení s hlasy, umělé navyšování počtu voličů či výskyt falešného předvolebního letáku. Na severu Čech se v minulosti několikrát komunální volby kvůli podobným případům opakovaly.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Staré Místo sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Staré Místo a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.