Výsledky komunálních voleb 2022: Staré Smrkovice

100 % okrsků sečteno
32.85 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení nezávislých kandidátů

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Staré Smrkovice (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Dagmar Bryknarová

pořadí na kandidátce: 5

21.0 % (46 hlasů)

2

Klára Vachová

pořadí na kandidátce: 1

16.9 % (37 hlasů)

3

Roman Mládek

pořadí na kandidátce: 2

13.2 % (29 hlasů)

4

Petr Syřiště

pořadí na kandidátce: 3

17.8 % (39 hlasů)

5

Marek Jirsa

pořadí na kandidátce: 4

16.0 % (35 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Staré Smrkovice

Sdružení nezávislých kandidátů

1

Klára Vachová OSVČ, věk: 30 let

2

Roman Mládek mistr, věk: 40 let

3

Petr Syřiště seřizovač, věk: 40 let

4

Marek Jirsa technolog, věk: 38 let

5

Dagmar Bryknarová účetní, věk: 53 let

6

Filip Šimek montér, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš: Druhé kolo voleb jsme prohráli. Vystrčil ale lhal a na kampaň v Jihlavě pršelo

Druhé kolo senátních voleb jsme prohráli, není to úspěch ANO, řekl v sobotu na tiskové konferenci šéf hnutí Andrej Babiš. Zároveň přiznal, že čekal lepší výsledek. Z ANO se totiž do horní komory Parlamentu nakonec dostali jen tři kandidáti. Neúspěch omlouval částečně tím, že když dělal kampaň s Janou Nagyovou (ANO) v Jihlavě, tak „strašně pršelo“. Současný předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) navíc podle Babiše „celou dobu lhal“.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Staré Smrkovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Staré Smrkovice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.