Výsledky komunálních voleb 2022: Kuňovice

100 % okrsků sečteno
78.46 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ KUŇOVICE

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ KUŇOVICE

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BenešovBernarticeBílkoviceBlažejoviceBorovniceBukovanyBystřiceČakovČechticeČerčanyČervený ÚjezdČeský ŠternberkChářoviceChlebyChlístovChlumChmelnáChoceradyChoraticeChotýšanyChrášťanyCtibořČtyřkolyDěkanoviceDivišovDolní KraloviceDrahňoviceDuniceHeřmaničkyHradištěHuliceHvězdoniceJankovJavorníkJešeticeKamberkKeblovKladrubyKondracKozmiceKřečoviceKrhaniceKřivsoudovKrňanyKuňoviceLešanyLibežLitichoviceLoketLouňovice pod BlaníkemLštěníMaršoviceMeznoMiličínMiřeticeMnichoviceMračNačeradecNespekyNetvořiceNeustupovNeveklovOlbramoviceOstředekOstrovPavlovicePetroupimPopovicePoříčí nad SázavouPostupicePravonínPřestavlky u ČerčanPsářePyšelyRabyněRadošoviceRatajeRatměřiceŘeheniceŘimoviceSázavaŠetějoviceSlověniceSmilkovSnětSoběhrdySouticeStrannýStřezimířStrojeticeStruhařovStudenýTehovTeplýšoviceTichoniceTisemTomiceTřebešiceTrhový ŠtěpánovTýnec nad SázavouVáclaviceVelišVlašimVodslivyVojkovVoticeVracoviceVranovVrchotovy JanoviceVšechlapyVysoký ÚjezdXaverovZdislaviceZvěstov

Zvolení zastupitelé v obci Kuňovice (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ KUŇOVICE (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Ondřej Javorský

pořadí na kandidátce: 7

16.7 % (41 hlasů)

2

Karel Růžek

pořadí na kandidátce: 1

15.9 % (39 hlasů)

3

Antonín Šereda

pořadí na kandidátce: 3

14.6 % (36 hlasů)

4

PharmDr. Jan Škrle

pořadí na kandidátce: 6

13.8 % (34 hlasů)

5

Josef Paťha

pořadí na kandidátce: 2

11.4 % (28 hlasů)

6

Josef Lebeda

pořadí na kandidátce: 4

10.2 % (25 hlasů)

7

Petr Štorc

pořadí na kandidátce: 5

11.8 % (29 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Kuňovice

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ KUŇOVICE

1

Karel Růžek předseda VOD Zdislavice, věk: 55 let

2

Josef Paťha nástrojař, věk: 50 let

3

Antonín Šereda soukromě hospodařící rolník, věk: 47 let

4

Josef Lebeda OSVČ, věk: 44 let

5

Petr Štorc lesník, věk: 43 let

6

PharmDr. Jan Škrle vedoucí oddělení farmakovigilance, věk: 39 let

7

Ing. Ondřej Javorský IT tester, věk: 37 let

8

Vladimír Houdek dělník dálniční údržby, věk: 39 let

9

Zdeněk Laur frézař, věk: 48 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Havlíček: Brečíte a neumíte přijímat rány. Fňukání známe od někoho jiného, vmetl mu Kupka

Stále brečíte, musíte umět přijmout rány, opřel se v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS místopředseda Sněmovny a hnutí ANO Karel Havlíček do ministra dopravy a místopředsedy ODS Martina Kupky. Ten mu ale s narážkou na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše vmetl, že „fňukání zná od někoho jiného“ a že v kampani opoziční hnutí říkalo „objektivní lži“.

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Kuňovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Kuňovice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.