Výsledky komunálních voleb 2022: Starosedlský Hrádek

100 % okrsků sečteno
70.54 % volební účast
89.5 %

Sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení nezávislých kandidátů

89.5 %

7.3 %

JIŘÍ LUHAN

JIŘÍ LUHAN

7.3 %

1.5 %

MIROSLAV ŽÁČEK

MIROSLAV ŽÁČEK

1.5 %

1 %

PAVLÍNA KOŽELOUŽKOVÁ

PAVLÍNA KOŽELOUŽKOVÁ

1 %

0.7 %

PAVLÍNA ŽÁČKOVÁ

PAVLÍNA ŽÁČKOVÁ

0.7 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Starosedlský Hrádek (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Hanus

pořadí na kandidátce: 4

15.0 % (55 hlasů)

2

Ing. Martin Staněk

pořadí na kandidátce: 5

14.5 % (53 hlasů)

3

Zdeněk Jankovský

pořadí na kandidátce: 6

14.5 % (53 hlasů)

4

Mgr. Rudolf Šimek

pořadí na kandidátce: 1

9.3 % (34 hlasů)

5

Jan Babáček

pořadí na kandidátce: 2

13.1 % (48 hlasů)

6

Ing. Kateřina Černochová

pořadí na kandidátce: 3

9.8 % (36 hlasů)

7

Roman Kvirenc

pořadí na kandidátce: 7

11.7 % (43 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Starosedlský Hrádek

Sdružení nezávislých kandidátů

1

Mgr. Rudolf Šimek kurátor sbírek, věk: 40 let

2

Jan Babáček opravář zemědělských strojů, věk: 59 let

3

Ing. Kateřina Černochová akademický pracovník, věk: 35 let

4

Pavel Hanus zedník, věk: 46 let

5

Ing. Martin Staněk finanční analytik, věk: 31 let

6

Zdeněk Jankovský policista, věk: 27 let

7

Roman Kvirenc policista, věk: 40 let

8

Lucie Smolková, DiS. administrativní pracovnice, věk: 50 let

JIŘÍ LUHAN

1

Ing. Jiří Luhan mechanizátor, věk: 49 let

MIROSLAV ŽÁČEK

1

Miroslav Žáček řidič, věk: 47 let

PAVLÍNA KOŽELOUŽKOVÁ

1

Pavlína Koželoužková student, věk: 23 let

PAVLÍNA ŽÁČKOVÁ

1

Pavlína Žáčková prodavačka, věk: 46 let

Nejnovější příspěvky k tématu

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Sledujte ZÁZNAM: Jak se koalice Spolu staví k prezidentským volbám?

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) v úterý v Brně oznámí, jaký postoj zaujme k prezidentským volbám. Podle informací CNN Prima NEWS podpoří stávajícího kandidáta. Vybírat měla mezi generálem Petrem Pavlem, senátorem Pavlem Fischerem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Tiskovou konferenci sledujte od 12 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Pospíšil: Složitá jednání v Praze? Piráti nám diktují svá pravidla, vydírat se nenecháme

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) a pražští Piráti pokračují ve vyjednávání o koalici v hlavním městě. Obě uskupení zatím poukazují na to, že je prý velmi složité se s potenciálním partnerem domluvit. Piráti nechtějí sedět v radě s trestně stíhanými osobami. Spolu si však do svých kandidátů nechce nechat mluvit. Pražský zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že se trojkoalice od Pirátů nenechá vydírat. Spolu pokračuje ve vyjednávání rovněž s hnutím ANO.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Starosedlský Hrádek sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Starosedlský Hrádek a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.