Výsledky komunálních voleb 2022: Nepřevázka

100 % okrsků sečteno
47.53 % volební účast
100 %

"NAŠE OBEC"

"NAŠE OBEC"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Nepřevázka (celkem 7 zastupitelů)

"NAŠE OBEC" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Josef Hendrych

pořadí na kandidátce: 2

13.9 % (124 hlasů)

2

Pavlína Smutná

pořadí na kandidátce: 1

11.9 % (106 hlasů)

3

Ing. Jan Cigler

pořadí na kandidátce: 3

13.0 % (116 hlasů)

4

Josef Pitrmoc

pořadí na kandidátce: 4

12.7 % (113 hlasů)

5

Ing. Jiří Kolín

pořadí na kandidátce: 5

12.6 % (112 hlasů)

6

Lukáš Fiala

pořadí na kandidátce: 6

12.5 % (111 hlasů)

7

Jaroslav Nekola

pořadí na kandidátce: 7

12.0 % (107 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nepřevázka

"NAŠE OBEC"

1

Pavlína Smutná starostka, věk: 47 let

2

Josef Hendrych podnikatel, věk: 58 let

3

Ing. Jan Cigler technik, věk: 51 let

4

Josef Pitrmoc řidič, věk: 42 let

5

Ing. Jiří Kolín důchodce, věk: 66 let

6

Lukáš Fiala řidič, věk: 38 let

7

Jaroslav Nekola policista, věk: 32 let

8

Miloslav Kafluk technik, věk: 68 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Nepřevázka sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nepřevázka a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.