
Jarní úklid v účtech za energie: Co s ušetřenými penězi po změně dodavatele?
Jarní úklid v účtech za energie: Co s ušetřenými penězi po změně dodavatele?
Nepochopitelný hyenismus. Na Olomoucku někdo střílí po čápech, dva uhynuli
Výbuch pyrotechniky mezi fanoušky v Ostravě. Zranilo se pět lidí, včetně dítěte
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zrno: Putinovo příměří je fraška. Pro Rusy je důležitější oslava Velikonoc, dodal Just
Richterová k volbám: „Don Pablo“ Blažek je přes čáru. Piráti vždy hlídali, aby se nekradlo
Jarní úklid v účtech za energie: Co s ušetřenými penězi po změně dodavatele?
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Zrno: Putinovo příměří je fraška. Pro Rusy je důležitější oslava Velikonoc, dodal Just
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ – ZA LEPŠÍ OLEŠNICI
49,47 %
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ – ZA LEPŠÍ OLEŠNICI
49,47 %
Občané pro Olešnici
31,25 %
Občané pro Olešnici
31,25 %
Pro mírný pokrok a současnost
19,28 %
Pro mírný pokrok a současnost
19,28 %
1
Monika Jelenová, DiS.
pořadí na kandidátce: 2
14,22 % (134 hlasů)
2
Luboš Jelen
pořadí na kandidátce: 1
13,48 % (127 hlasů)
3
Zuzana Novotná
pořadí na kandidátce: 3
12,84 % (121 hlasů)
4
Jaroslav Kafka
pořadí na kandidátce: 5
12,31 % (116 hlasů)
5
Vladimír Linhart
pořadí na kandidátce: 4
11,25 % (106 hlasů)
1
Josef Sedláček
pořadí na kandidátce: 1
22,01 % (131 hlasů)
2
Peter Kulach
pořadí na kandidátce: 2
15,12 % (90 hlasů)
3
Bc. Andrea Pultrová
pořadí na kandidátce: 3
14,45 % (86 hlasů)
1
Vít Klouček, DiS.
pořadí na kandidátce: 2
16,07 % (59 hlasů)
1
Luboš Jelen OSVČ, věk: 51 let
2
Monika Jelenová, DiS. státní zaměstnanec, věk: 50 let
3
Zuzana Novotná státní zaměstnanec, věk: 34 let
4
Vladimír Linhart důchodce, věk: 70 let
5
Jaroslav Kafka zaměstnanec OÚ, věk: 58 let
6
Tomáš Skalický realitní makléř, věk: 32 let
7
Adolf Soumar důchodce, věk: 71 let
8
Petr Plodek jednatel společnosti, věk: 55 let
9
Michael Schmoranz THP pracovník, věk: 53 let
1
Josef Sedláček technolog - mechanik, věk: 40 let
2
Peter Kulach OSVČ, věk: 55 let
3
Bc. Andrea Pultrová učitelka v MŠ, speciální pedagog, věk: 29 let
4
Jiří Lukášek technik, věk: 31 let
5
Jiří Ksandr seřizovač, věk: 55 let
6
Tomáš Kulach seřizovač, věk: 28 let
7
Radek Cejnar dělník, věk: 44 let
8
Jan Ksandr vedoucí směny, věk: 53 let
9
Pavel Dohnanský obráběč kovu, věk: 47 let
1
Jiří Cejnar důchodce, věk: 65 let
2
Vít Klouček, DiS. příslušník Hasičského záchranného sboru ČR, věk: 42 let
3
Ing. Markéta Cejnarová projektová manažerka, věk: 30 let
4
Ivana Kloučková účetní, věk: 62 let
5
Dominik Pola seřizovač robotických linek, věk: 22 let
6
Mgr. Žaneta Polová učitelka v mateřské škole, věk: 27 let
7
Radka Gottwaldová dělnice, věk: 47 let
8
Martin Nauš podnikatel, věk: 50 let
9
Helena Nejedlá kuchařka, věk: 62 let
Piráti jsou jediná strana, která jasně deklaruje, s kým by tvořila po sněmovních volbách vládní koalici, řekla v pořadu K věci na CNN Prima NEWS místopředsedkyně dolní komory Parlamentu Olga Richterová (Piráti). Zopakovala slova stranického šéfa Zdeňka Hřiba, že za hranou je spolupráce s ministrem spravedlnosti Pavlem Blažkem (ODS), v jehož případě zmínila i přezdívku „Don Pablo“. Piráti vždy hlídali, aby se v naší zemi tak nekradlo, poznamenala také Richterová.
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 33 procent hlasů a 79 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka nově náleží SPD, kterému STEM predikuje zhruba 11 procent. Kromě čtvrtých Starostů by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, hnutí Stačilo! a Motoristé sobě.
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living