Výsledky komunálních voleb 2022: Němčice

100 % okrsků sečteno
49.67 % volební účast
100 %

Němčice 2022

Němčice 2022

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bakov nad JizerouBělá pod BezdězemBenátky nad JizerouBeznoBílá HlínaBítouchovBorečBoseňBradlecBranžežBřezinaBřeznoBřezoviceBrodceBukovnoČachoviceCharvatceChocnějoviceChotětovChudířČistáCtiměřiceDaloviceDlouhá LhotaDobroviceDobšínDolní BousovDolní KrupáDolní SlivnoDolní StakoryDomousniceDoubravičkaHorky nad JizerouHorní BukovinaHorní SlivnoHrdlořezyHrušovHusí LhotaJabkeniceJivinaJizerní VtelnoJosefův DůlKatusiceKlášter Hradiště nad JizerouKlukyKněžmostKobylniceKochánkyKolomutyKorytaKošátkyKosmonosyKosořiceKováňKovanecKrásná VesKrnskoKropáčova VruticeLedceLhotkyLipníkLoukovLoukovecLuštěniceMečeřížMladá BoleslavMnichovo HradištěMohelnice nad JizerouMukařovNěmčiceNemysloviceNepřevázkaNevekloviceNiměřiceNová TelibNová Ves u BakovaObrubceObrubyPěčicePětikozlyPetkovyPísková LhotaPlazyPlužnáPředměřice nad JizerouPřepeřeProdašicePtýrovRabakovŘepovŘitoniceRohatskoRokytáRokytovecSedlecSemčiceSezemiceSkalskoSkorkovSmiloviceSojoviceSovínkyStrašnovStrážištěStreniceSudoměřSukoradyTuřiceUjkoviceVelké VšelisyVeseliceVinařiceVinecVlkavaVrátnoVšejanyŽďárZdětínŽerčiceŽidněves

Zvolení zastupitelé v obci Němčice (celkem 7 zastupitelů)

Němčice 2022 (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Tomáš Čapek

pořadí na kandidátce: 1

14.7 % (62 hlasů)

2

Michal Boháček

pořadí na kandidátce: 2

13.7 % (58 hlasů)

3

Mgr. Jiří Podlipný

pořadí na kandidátce: 3

14.0 % (59 hlasů)

4

Bořivoj Horák

pořadí na kandidátce: 4

13.5 % (57 hlasů)

5

Markéta Procházková

pořadí na kandidátce: 5

15.4 % (65 hlasů)

6

Pavel Pavlíček

pořadí na kandidátce: 6

14.0 % (59 hlasů)

7

Marie Červinková

pořadí na kandidátce: 7

14.7 % (62 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Němčice

Němčice 2022

1

Tomáš Čapek technik, věk: 50 let

2

Michal Boháček skladník, věk: 46 let

3

Mgr. Jiří Podlipný ekolog, věk: 47 let

4

Bořivoj Horák OSVČ, věk: 48 let

5

Markéta Procházková účetní, věk: 47 let

6

Pavel Pavlíček OSVČ, věk: 51 let

7

Marie Červinková účetní, věk: 64 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš: Druhé kolo voleb jsme prohráli. Vystrčil ale lhal a na kampaň v Jihlavě pršelo

Druhé kolo senátních voleb jsme prohráli, není to úspěch ANO, řekl v sobotu na tiskové konferenci šéf hnutí Andrej Babiš. Zároveň přiznal, že čekal lepší výsledek. Z ANO se totiž do horní komory Parlamentu nakonec dostali jen tři kandidáti. Neúspěch omlouval částečně tím, že když dělal kampaň s Janou Nagyovou (ANO) v Jihlavě, tak „strašně pršelo“. Současný předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) navíc podle Babiše „celou dobu lhal“.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Němčice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Němčice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.