Výsledky komunálních voleb 2022: Krychnov

100 % okrsků sečteno
75 % volební účast
100 %

ZA KRYCHNOV KRÁSNĚJŠÍ

ZA KRYCHNOV KRÁSNĚJŠÍ

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Krychnov (celkem 5 zastupitelů)

ZA KRYCHNOV KRÁSNĚJŠÍ (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Petr Heverle

pořadí na kandidátce: 5

27.0 % (55 hlasů)

2

Aleš Heverle

pořadí na kandidátce: 2

19.6 % (40 hlasů)

3

prof. Ing. Pavel Tvrdík, CSc.

pořadí na kandidátce: 1

11.8 % (24 hlasů)

4

Bc. Kristýna Osúchová

pořadí na kandidátce: 3

14.7 % (30 hlasů)

5

Romana Šafránková

pořadí na kandidátce: 4

18.1 % (37 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Krychnov

ZA KRYCHNOV KRÁSNĚJŠÍ

1

prof. Ing. Pavel Tvrdík, CSc. VŠ učitel, věk: 66 let

2

Aleš Heverle řidič, věk: 31 let

3

Bc. Kristýna Osúchová marketingová manažerka, věk: 29 let

4

Romana Šafránková OSVČ, věk: 56 let

5

Petr Heverle řidič, věk: 53 let

6

Jaroslav Krupka řidič, věk: 52 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Nemají co nabídnout, kritizoval Babiš kandidáty na Hrad. Schytal to od Nerudové i Kalouska

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zkritizoval všechny tři kandidáty, které hodlá koalice Spolu v prezidentských volbách podpořit. Na sociálních sítích se tak opřel do generála Petra Pavla, senátora Pavla Fischera i do ekonomky Danuše Nerudové. Bývalá rektorka brněnské Mendelovy univerzity si to však nenechala líbit. Později se do diskuse zapojil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ani on si v případě kritiky Babiše nebral servítky.

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Krychnov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Krychnov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.