Výsledky komunálních voleb 2022: Albrechtice

100 % okrsků sečteno
39.72 % volební účast
100 %

PRO obec ALBRECHTICE

PRO obec ALBRECHTICE

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AlbrechticeAnenská StudánkaBěstoviceBošínBrandýs nad OrlicíBučinaBystřecČenkoviceČervená VodaČeská RybnáČeská TřebováČeské HeřmaniceČeské LibchavyČeské PetroviceChoceňCotkytleDamníkovDlouhá TřebováDlouhoňoviceDobříkovDolní ČermnáDolní DobroučDolní MoravaDžbánovHejniceHelvíkoviceHnátniceHorní ČermnáHorní HeřmaniceHorní TřešňovecHrádekHrušováJablonné nad OrlicíJamné nad OrlicíJavorníkJehnědíKameničnáKlášterec nad OrlicíKoldínKosořínKrálíkyKrasíkovKunvaldLanškrounLeštinaLetohradLibchavyLibecinaLichkovLíšniceLubníkLukaviceLukováMistroviceMladkovMostekNasavrkyNekořNové HradyOrlické PodhůříOrličkyOstrovOucmanicePastvinyPetrovicePísečnáPlchovicePodlesíPřívratPustinaRadhošťŘepníkyŘetováŘetůvkaRudolticeRybníkSázavaSečŠedivecSemanínSkořeniceSlatinaSobkoviceSopotniceSrubyStradouňStrážnáStudenéSudislav nad OrlicíSudslavaSvatý JiříTateniceTěchonínTisováTřeboviceTrpíkTýnišťkoÚjezd u ChocněÚstí nad OrlicíVelká SkrovniceVerměřoviceVinaryVoděradyVraclavVračovice-OrlovVýprachticeVysoké MýtoZáchlumíZádolíZálšíŽamberkŽampachZámrskZářecká LhotaŽichlínek

Zvolení zastupitelé v obci Albrechtice (celkem 7 zastupitelů)

PRO obec ALBRECHTICE (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Jaroslav Novák

pořadí na kandidátce: 6

12.9 % (100 hlasů)

2

Ing. Zdeněk Tejkl

pořadí na kandidátce: 1

12.7 % (99 hlasů)

3

Mgr. Martin Biler, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 2

12.6 % (98 hlasů)

4

Blanka Chládková Šemberová

pořadí na kandidátce: 3

11.6 % (90 hlasů)

5

Pavel Hečko

pořadí na kandidátce: 4

11.5 % (89 hlasů)

6

Mgr. Petra Cachová

pořadí na kandidátce: 5

12.1 % (94 hlasů)

7

Roman Chládek

pořadí na kandidátce: 7

6.9 % (54 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Albrechtice

PRO obec ALBRECHTICE

1

Ing. Zdeněk Tejkl OSVČ, věk: 41 let

2

Mgr. Martin Biler, Ph.D. OSVČ, věk: 47 let

3

Blanka Chládková Šemberová vyšívačka, věk: 46 let

4

Pavel Hečko OSVČ, věk: 38 let

5

Mgr. Petra Cachová státní úřednice, věk: 39 let

6

Ing. Jaroslav Novák ředitel střední školy, věk: 67 let

7

Roman Chládek obchodní zástupce, věk: 43 let

8

Lukáš Resler řidič, věk: 40 let

9

Martin Novotný OSVČ, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Albrechtice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Albrechtice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.