Výsledky komunálních voleb 2022: Srch

100 % okrsků sečteno
34.97 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů "Pro obec Srch, Hrádek, Pohránov a okolí"

Sdružení nezávislých kandidátů "Pro obec Srch, Hrádek, Pohránov a okolí"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Srch (celkem 9 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů "Pro obec Srch, Hrádek, Pohránov a okolí" (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Ing. Lukáš Panchártek

pořadí na kandidátce: 1

12.0 % (324 hlasů)

2

Mgr. Aleš Maloch

pořadí na kandidátce: 2

12.0 % (325 hlasů)

3

Věra Vrbová

pořadí na kandidátce: 3

10.3 % (280 hlasů)

4

Mgr. Marta Holická

pořadí na kandidátce: 4

11.0 % (299 hlasů)

5

Roman Bezdička

pořadí na kandidátce: 5

11.0 % (297 hlasů)

6

Bc. Pavla Slezáková

pořadí na kandidátce: 6

11.0 % (299 hlasů)

7

Ing. Jiří Bosák

pořadí na kandidátce: 7

10.8 % (294 hlasů)

8

Petra Freitag

pořadí na kandidátce: 8

11.2 % (304 hlasů)

9

Simona Píšová

pořadí na kandidátce: 9

10.6 % (288 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Srch

Sdružení nezávislých kandidátů "Pro obec Srch, Hrádek, Pohránov a okolí"

1

Ing. Lukáš Panchártek starosta, věk: 43 let

2

Mgr. Aleš Maloch kriminalista, věk: 43 let

3

Věra Vrbová důchodce, věk: 66 let

4

Mgr. Marta Holická vedoucí provozního úseku ŘSD, věk: 47 let

5

Roman Bezdička vedoucí údržby obce, věk: 49 let

6

Bc. Pavla Slezáková ekonomka, věk: 45 let

7

Ing. Jiří Bosák ředitel pobočky KUHN Bohemia, věk: 59 let

8

Petra Freitag referent odbytu, věk: 40 let

9

Simona Píšová technický referent, věk: 52 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš šetřil na rautu a Nacher myl auto. ANO působí po volbách odevzdaně

Kandidát na pražského primátora za ANO Patrik Nacher si v sobotu nechal vyčistit auto, první místopředseda strany Karel Havlíček byl na výlovu a šéf hnutí Andrej Babiš v Karlových Varech. Zavřely se volební místnosti a hnutí ANO se proměnilo, z velkolepé kampaně s obytňákem se stal nejchudší raut na štábu, kam nejdůležitější politici přijeli pozdě. I když se hnutí v komunálních i senátních volbách podle dosavadních výsledků celkem daří, po volbách působí odevzdaně.

Nevypadá to špatně, ocenil průběžné výsledky voleb Fiala. Vyloučil spolupráci s SPD

Premiér Petr Fiala (ODS) po oznámení průběžných výsledků voleb odmítl, že by na komunální úrovni jeho strana tvořila koalice s hnutím SPD. Zároveň uvedl, že nepochybuje o úspěchu předsedy Senátu a stranického kolegy Miloše Vystrčila, který obhajuje křeslo v horní komoře Parlamentu. Průběžné výsledky zatím hodnotí pozitivně šéf lidovců a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka.

Kalousek: Vystrčilův úspěch je vítězstvím demokracie. Umím si jej představit na Hradě

Pravděpodobný suverénní výsledek předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS) v prvním kole senátního souboje s Janou Nagyovou (ANO), která je obviněná v kauze Čapí hnízdo, je vítězství demokracie nad populismem. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl exministr financí a bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten zavítal, prý jako běžný občan, do restaurace nedaleko volebního štábu koalice Spolu. Zároveň uvedl, že by podle něj byl Vystrčil dobrým kandidátem na prezidenta.

Za váš hlas dám pětistovku. Na severu Čech došlo k několika případům volebního kupčení

Policie podezřívá z maření voleb muže, který měl v Mikulášovicích na Děčínsku slíbit nejméně dvěma lidem až 500 korun za konkrétní volbu do zastupitelstva obce. Policie přijala téměř dvě desítky podnětů, které se týkaly průběhu voleb v Ústeckém kraji – ve většině případů šlo o možné kupčení s hlasy, umělé navyšování počtu voličů či výskyt falešného předvolebního letáku. Na severu Čech se v minulosti několikrát komunální volby kvůli podobným případům opakovaly.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Srch sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Srch a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.