
Černá Hora zablokovala majetek motolského náměstka Budinského. Šlo o vilu a firemní akcie
Černá Hora zablokovala majetek motolského náměstka Budinského. Šlo o vilu a firemní akcie
Černá Hora zablokovala majetek motolského náměstka Budinského. Šlo o vilu a firemní akcie
Německá policie chytila tři ruské agenty. Měli chystat útoky pomocí balíčků s výbušninou
Oblíbený ostrov Kréta zasáhlo zemětřesení. Úřady varují před možnou vlnou tsunami
Stavte se sjet po tyči, zval Rakušan Macinku na výcvik hasičů. Ten hájil nápad s „vojnou“
Buzek: Zklidnění války na Ukrajině by poškodilo Spolu. Potřebuje, aby téma rezonovalo
Cena elektřiny v roce 2025: Bude zlevňovat, nebo zdraží? Zákazníci mají možnost ušetřit
Když nájemník neplatí za energie. Kdo uhradí škody a jak se problému vyhnout?
Za cestu vlakem si Češi zřejmě připlatí, ČD opět mluví o zdražení. Jak na jízdném ušetřit?
Německá policie chytila tři ruské agenty. Měli chystat útoky pomocí balíčků s výbušninou
CNN: Putin promluvil a iluze západní jednoty je pryč. Trump kvůli Istanbulu ihned otočil
Jan Vojta
16,40 %
Jan Vojta
16,40 %
Marek Štěrbáček
15,70 %
Marek Štěrbáček
15,70 %
Jana Setničková
14,78 %
Jana Setničková
14,78 %
Marie Hrozová
13,63 %
Marie Hrozová
13,63 %
Dušan Stejskal
11,32 %
Dušan Stejskal
11,32 %
Jan Tenora
7,62 %
Jan Tenora
7,62 %
Miroslav Vítek
7,16 %
Miroslav Vítek
7,16 %
Josef Měcháček
6,70 %
Josef Měcháček
6,70 %
Vladimír Škrabal
3,93 %
Vladimír Škrabal
3,93 %
1
Jan Vojta
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (71 hlasů)
1
Marek Štěrbáček
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (68 hlasů)
1
Jana Setničková
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (64 hlasů)
1
Marie Hrozová
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (59 hlasů)
1
Dušan Stejskal
pořadí na kandidátce: 1
100,00 % (49 hlasů)
1
Jan Vojta OSVČ, věk: 31 let
1
Marek Štěrbáček elektromechanik, věk: 49 let
1
Jana Setničková administrativní pracovnice, věk: 42 let
1
Marie Hrozová dámská krejčová, věk: 51 let
1
Dušan Stejskal strojník, věk: 40 let
1
Jan Tenora OSVČ, věk: 55 let
1
Miroslav Vítek řidič, věk: 52 let
1
Josef Měcháček řidič, věk: 54 let
1
Vladimír Škrabal OSVČ, věk: 51 let
1
Josef Komprda OSVČ, věk: 48 let
Teď jde o všechno, hlásí premiér Petr Fiala (ODS) s herečkou Ivou Pazderkovou. V úterý v Praze na Masarykově nádraží odstartovali společnou tour po Česku, která má mít 12 zastávek během května a června. Premiér se snaží Čechům především říct, že se jim za jeho vlády daří. Dokládá to údaji o průměrném důchodu, mzdě nebo zadlužení státu. Představení kampaně však narušili protestující, kteří na premiéra Fialu křičeli, že je vrah, a mávali palestinskými vlajkami.
Hnutí Stačilo! na tiskové konferenci v úterý představilo část svých programových priorit pro nadcházející parlamentní volby. Novinářům představilo svá řešení v oblasti bytové krize a zlevnění potravin. Hnutí, jehož volebním lídrem je šéfka komunistů Kateřina Konečná, navrhuje například nulovou daň na základní potraviny či zřízení státního stavebního holdingu.
Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční 3. a 4. října, termín vyhlásil prezident Petr Pavel. Informoval o tom Odbor komunikace Kanceláře prezidenta republiky na webu. Strany a hnutí budou mít na nominace kandidátních listin čas do 29. července. O jejich připuštění k volbám rozhodnou krajské úřady nejpozději 15. srpna.
Jednat s hnutím Stačilo! bylo ze strany SOCDEM správným rozhodnutím. Kdybychom to neudělali, lidé by nám zazlívali, že jsme to nezkusili, uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS předseda mládežnické organizace Mladí sociální demokraté (MSD) Luděk Svoboda. Zatímco volební spolupráci se Stačilo! si nyní představit nedokáže, za určitých podmínek by neměl problém kandidovat s hnutím ANO či Přísahou. V rozhovoru také popsal, jaká témata se snaží do vysoké politiky dostat, či jak mu předsedkyně SOCDEM Jana Maláčová naslouchá. Zavzpomínal také na nedávné setkání s bývalým prezidentem a předsedou Sociální demokracie Milošem Zemanem.
Premiér Petr Fiala (ODS) a další lidé z ODS jsou pro Motoristy nepřijatelní, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS předseda Motoristů sobě Petr Macinka. Občanští demokraté se podle něj „lísají k šéfce Evropské komise (EK) Ursule von der Leyenové“. V souvislosti s opětovným mandátem pro její komisi Macinka nařkl europoslance Alexandra Vondru (ODS), že se „zbaběle zdržel hlasování“.
Čím více se lejno rozmazává, tím více smrdí. Kauza řeporyjského starosty Pavla Novotného, za níž byl nepravomocně odsouzen ke třem měsícům vězení, není pro ODS a předvolební kampaň hezký obrázek, řekl poslanec a šéf pražských občanských demokratů Marek Benda ve vysílání nedělní Partie Terezie Tománkové. „Novotný je člověk, který tu chybu udělá pokaždé, vždycky znovu a znovu, další a další. Dokud ale nebude mít pravomocný rozsudek, tak bych se tím nezabýval,“ zhodnotil kauzu ve vysílání CNN Prima NEWS.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living