Výsledky komunálních voleb 2022: Pastviny

100 % okrsků sečteno
52.63 % volební účast
100 %

"Za jednotné Pastviny"

"Za jednotné Pastviny"

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AlbrechticeAnenská StudánkaBěstoviceBošínBrandýs nad OrlicíBučinaBystřecČenkoviceČervená VodaČeská RybnáČeská TřebováČeské HeřmaniceČeské LibchavyČeské PetroviceChoceňCotkytleDamníkovDlouhá TřebováDlouhoňoviceDobříkovDolní ČermnáDolní DobroučDolní MoravaDžbánovHejniceHelvíkoviceHnátniceHorní ČermnáHorní HeřmaniceHorní TřešňovecHrádekHrušováJablonné nad OrlicíJamné nad OrlicíJavorníkJehnědíKameničnáKlášterec nad OrlicíKoldínKosořínKrálíkyKrasíkovKunvaldLanškrounLeštinaLetohradLibchavyLibecinaLichkovLíšniceLubníkLukaviceLukováMistroviceMladkovMostekNasavrkyNekořNové HradyOrlické PodhůříOrličkyOstrovOucmanicePastvinyPetrovicePísečnáPlchovicePodlesíPřívratPustinaRadhošťŘepníkyŘetováŘetůvkaRudolticeRybníkSázavaSečŠedivecSemanínSkořeniceSlatinaSobkoviceSopotniceSrubyStradouňStrážnáStudenéSudislav nad OrlicíSudslavaSvatý JiříTateniceTěchonínTisováTřeboviceTrpíkTýnišťkoÚjezd u ChocněÚstí nad OrlicíVelká SkrovniceVerměřoviceVinaryVoděradyVraclavVračovice-OrlovVýprachticeVysoké MýtoZáchlumíZádolíZálšíŽamberkŽampachZámrskZářecká LhotaŽichlínek

Zvolení zastupitelé v obci Pastviny (celkem 7 zastupitelů)

"Za jednotné Pastviny" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ladislav Škůrek

pořadí na kandidátce: 1

15.8 % (130 hlasů)

2

Viktor Mašek

pořadí na kandidátce: 6

13.5 % (111 hlasů)

3

Pavlína Faltusová

pořadí na kandidátce: 4

13.0 % (107 hlasů)

4

Jaroslav Vašina

pořadí na kandidátce: 5

12.4 % (102 hlasů)

5

Bc. Tomáš Brak

pořadí na kandidátce: 2

12.1 % (100 hlasů)

6

Ing. Veronika Luxová

pořadí na kandidátce: 3

12.0 % (99 hlasů)

7

Pavlína Suchodolová

pořadí na kandidátce: 7

11.3 % (93 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Pastviny

"Za jednotné Pastviny"

1

Ladislav Škůrek starosta obce, věk: 50 let

2

Bc. Tomáš Brak zaměstnanec, věk: 41 let

3

Ing. Veronika Luxová stavební inženýr, věk: 34 let

4

Pavlína Faltusová prac. v soc. službách, věk: 44 let

5

Jaroslav Vašina OSVČ, věk: 38 let

6

Viktor Mašek OSVČ, věk: 44 let

7

Pavlína Suchodolová zaměstnanec, věk: 49 let

8

Jiří Faltus OSVČ, věk: 48 let

9

Václav Poláček invalidní důchodce, věk: 48 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Pastviny sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Pastviny a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.