Výsledky komunálních voleb 2022: Dětřichov

100 % okrsků sečteno
27.7 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BanínBělá nad SvitavouBělá u JevíčkaBenátkyBezděčí u TrnávkyBiskupiceBohuňovBohuňoviceBorováBorušovBřezinaBřezinkyBřezinyBřezová nad SvitavouBrněnecBudislavBystréCerekvice nad LoučnouChmelíkChorniceChotěnovChotoviceChrastavecČistáDesnáDětřichovDětřichov u Moravské TřebovéDlouhá LoučkaDolní ÚjezdGrunaHartinkovHartmaniceHorkyHorní ÚjezdHradec nad SvitavouJanovJanůvkyJaroměřiceJarošovJavorníkJedlováJevíčkoKamenec u PoličkyKamenná HorkaKarleKoclířovKorouhevKorunaKřenovKukleKunčinaKvětnáLavičnéLinharticeLitomyšlLubnáMakovMalíkovMěstečko TrnávkaMikulečMladějov na MoravěMorašiceMoravská TřebováNedvězíNěmčiceNová SídlaNová Ves u JarošovaOldřišOpatovOpatovecOsíkPohledyPoličkaPomezíPoříčí u LitomyšlePřílukaPustá KamenicePustá RybnáRadiměřRadkovŘídkýRohoznáRozhraníRozstáníRudnáRychnov na MoravěSádekSebraniceSedlištěŠiroký DůlSklenéSlatinaSloupniceStaré MěstoStašovStrakovŠtudlovSuchá LhotaSvitavySvojanovTelecíTřebařovTrpínTrstěniceTržekÚjezdecÚtěchovVendolíVidlatá SečVíska u JevíčkaVítějevesVlčkovVranová LhotaVrážnéVysokáŽelivsko

Zvolení zastupitelé v obci Dětřichov (celkem 9 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Tomáš Klika

pořadí na kandidátce: 2

14.4 % (51 hlasů)

2

Tomáš Mrštný

pořadí na kandidátce: 1

13.8 % (49 hlasů)

3

Jitka Chloupková

pořadí na kandidátce: 3

11.3 % (40 hlasů)

4

Antonín Mrštný

pořadí na kandidátce: 4

11.0 % (39 hlasů)

5

Iveta Burešová

pořadí na kandidátce: 5

11.0 % (39 hlasů)

6

Marian Krahulec

pořadí na kandidátce: 6

9.9 % (35 hlasů)

7

Josef Herzán

pořadí na kandidátce: 7

9.3 % (33 hlasů)

8

Petra Křížová

pořadí na kandidátce: 8

9.9 % (35 hlasů)

9

Miroslav Flašar

pořadí na kandidátce: 9

9.3 % (33 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Dětřichov

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

1

Tomáš Mrštný starosta obce, věk: 46 let

2

Tomáš Klika technik, věk: 48 let

3

Jitka Chloupková kuchařka, věk: 38 let

4

Antonín Mrštný hasič, věk: 37 let

5

Iveta Burešová referentka, věk: 35 let

6

Marian Krahulec traktorista, věk: 45 let

7

Josef Herzán traktorista, věk: 45 let

8

Petra Křížová prodavačka, věk: 51 let

9

Miroslav Flašar invalidní důchodce, věk: 66 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Účast v senátních volbách je zatím bídná. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

Druhé kolo senátních voleb provází velmi slabá účast, podobně jako tomu bylo v minulosti. O něco více lidí přichází do volebních místností na Jihlavsku, kde se vede ostře sledovaný souboj mezi šéfem Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a kandidátkou ANO Janou Nagyovou. Celkem voliči rozhodují o 24 z 27 nových senátorů, tři byli zvoleni už minulý týden v prvním kole.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Dětřichov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Dětřichov a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.