Výsledky komunálních voleb 2022: Řípec

100 % okrsků sečteno
53.17 % volební účast
100 %

SNK Řípec

SNK Řípec

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Balkova LhotaBechyněBečiceBělečBorkoviceBorotínBradáčovBřezniceBudislavČernýšoviceChotěmiceChotovinyChoustníkChrbonínChýnovDírnáDlouhá LhotaDobronice u BechyněDolní HořiceDolní HrachoviceDráchovDrahovDražiceDražičkyDrhoviceHaškovcova LhotaHlasivoHlavatceHodětínHodoniceJedlanyJistebniceKatovKlenoviceKomárovKošiceKošínKrátošiceKrtovLibějiceLomMalšiceMažiceMeziříčíMeznáMladá VožiceMlýnyMyslkoviceNadějkovNasavrkyNemyšlNová Ves u ChýnovaNová Ves u Mladé VožiceOldřichovOpařanyPlaná nad LužnicíPohnánecPohnáníPojbukyPřehořovPsárovRadenínRaděticeRadimovice u TáboraRadimovice u ŽelčeRadkovRatajeRatibořské HoryŘemíčovŘepečŘípecRodnáRoudnáŠebířovSedlečko u SoběslavěSezimovo ÚstíSkaliceSkopytceSkrýchov u MalšicSlapskoSlapySmilovy HorySoběslavStádlecSudoměřice u BechyněSudoměřice u TáboraSvinySvrabovTáborTřebějiceTučapyTurovecÚstrašiceValVesceVeselí nad LužnicíViliceVlastibořVlčevesVlkovVodiceZadní StřítežZáhoříZálšíŽelečZhoř u Mladé VožiceZhoř u TáboraŽíšovZlukovZvěrotice

Zvolení zastupitelé v obci Řípec (celkem 7 zastupitelů)

SNK Řípec (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Ladislav Brůžek

pořadí na kandidátce: 3

16.3 % (103 hlasů)

2

Lucie Vránková

pořadí na kandidátce: 2

14.8 % (94 hlasů)

3

Miroslav Pícha

pořadí na kandidátce: 5

12.5 % (79 hlasů)

4

David Javorský

pořadí na kandidátce: 7

12.5 % (79 hlasů)

5

Vladimír Němec

pořadí na kandidátce: 1

11.8 % (75 hlasů)

6

Vlastimil Dukát

pořadí na kandidátce: 4

9.6 % (61 hlasů)

7

Daniela Havlínová

pořadí na kandidátce: 6

10.4 % (66 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Řípec

SNK Řípec

1

Vladimír Němec státní zaměstnanec, věk: 46 let

2

Lucie Vránková mateřská dovolená, věk: 34 let

3

Ladislav Brůžek technicko-hospodářský pracovník, věk: 53 let

4

Vlastimil Dukát OSVČ, věk: 52 let

5

Miroslav Pícha zemědělec, věk: 44 let

6

Daniela Havlínová kontrolorka kvality, věk: 42 let

7

David Javorský podnikatel, věk: 42 let

8

Jana Dugová pečovatelka, věk: 41 let

9

Pavel Kulhánek důchodce, věk: 67 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Řípec sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Řípec a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.