Výsledky komunálních voleb 2022: Zbenice

100 % okrsků sečteno
53.51 % volební účast
100 %

Koalice pro Zbenice

Koalice pro Zbenice

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
Bezděkov pod TřemšínemBohosticeBohutínBoroticeBratkoviceBřezniceBuková u PříbraměBukovanyČenkovCetyněChotilskoChrástChrašticeČímDaleké DušníkyDlouhá LhotaDobříšDolní HbityDraheniceDrahlínDrásovDrevníkyDrhovyDubenecDubloviceDubnoHájeHlubošHlubyněHorčápskoHřiměždiceHudčiceHvožďanyJablonnáJeseniceJinceKamýk nad VltavouKlučeniceKňoviceKorkyněKosova HoraKotenčiceKoupěKozároviceKrásná Hora nad VltavouKřepeniceKřešínLázLazskoLešeticeLhota u PříbraměMalá HrašticeMilešovMilínModřoviceMokrovratyNalžoviceNarysovNechvaliceNečínNedrahoviceNepomukNestrašoviceNová Ves pod PlešíNové DvoryNový KnínObčovObecniceObořištěOboryOhrazeniceOsečanyOstrovOuběnicePečicePetrovicePičínPočaplyPočepicePodlesíPříbramPříčovyProsenická LhotaRaděticeRadíčRosoviceRožmitál pod TřemšínemRybníkySádekSedlčanySedlec-PrčiceSedliceSmolotelySoleniceStará HuťStarosedlský HrádekŠtětkoviceSuchodolSvaté PoleSvatý JanSvojšiceTěchařoviceTochoviceTřebskoTrhové DušníkyTušoviceVelká LečiceVěšínVišňováVoleniceVozniceVrančiceVranoviceVševilyVysoká u PříbraměVysoký ChlumecZalužanyZbeniceZduchoviceŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Zbenice (celkem 7 zastupitelů)

Koalice pro Zbenice (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Blanka Běloušková

pořadí na kandidátce: 2

16.6 % (52 hlasů)

2

Zdeňka Vršecká

pořadí na kandidátce: 3

14.4 % (45 hlasů)

3

Jana Heverová

pořadí na kandidátce: 4

13.7 % (43 hlasů)

4

Helena Mazáková

pořadí na kandidátce: 6

13.7 % (43 hlasů)

5

Markéta Mazourová

pořadí na kandidátce: 1

11.2 % (35 hlasů)

6

Martina Kludská

pořadí na kandidátce: 5

12.5 % (39 hlasů)

7

Tomáš Běloušek

pořadí na kandidátce: 7

13.4 % (42 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Zbenice

Koalice pro Zbenice

1

Markéta Mazourová odborný referent - pracovník přepážky (poradce), věk: 44 let

2

Blanka Běloušková učitelka MŠ, věk: 51 let

3

Zdeňka Vršecká mateřská dovolená, věk: 31 let

4

Jana Heverová vedoucí nákupu a logistiky, věk: 39 let

5

Martina Kludská mateřská dovolená, věk: 35 let

6

Helena Mazáková učitelka MŠ, věk: 63 let

7

Tomáš Běloušek řidič - skladník, věk: 54 let

8

Kristýna Černá ředitelka firmy, věk: 30 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Průběžné i celkové výsledky komunálních voleb 2022 pro obec Zbenice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Zbenice a kteří kandidáti se tam stali novými zastupiteli. Můžete se také podívat na přehled výsledků z předcházejících voleb.